You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Başkanlar

Kaç yıl başta kalabilirsin

Kaç yıl başta kalabilirsin

Başkanlar

by Fatih Beceren
Başkanlar
Başkanlar
Başkanlar

What is it about?

Kaç yıl başta kalabilirsin?

Başkanlar

App Details

Version
3.0
Rating
(2468)
Size
71Mb
Genre
Adventure Role-Playing
Last updated
April 5, 2020
Release date
January 4, 2020
More info

App Screenshots

Başkanlar screenshot-0
Başkanlar screenshot-1
Başkanlar screenshot-2
Başkanlar screenshot-3
Başkanlar screenshot-4
Başkanlar screenshot-5

App Store Description

Kaç yıl başta kalabilirsin?

Halkın vereceğin kararları bekliyor! Generaller, din adamları, müttefikler ve düşmanlar, hepsinin bitmek bilmeyen isteklerini cevaplarken iktidarındaki dengeyi kaybetme!

Başkanlığının her yılında bambaşka olaylar ile karşılaşırken, seçimlerinin ülke hazinesi, halk, ordu ve otoriten üzerinde sonuçları olacak. İktidarını korumak için kararlarını verirken bu dört gücün dengesini kaybetmemelisin.

Bir başkan olarak, iktidarını kaybetmemek için vurdumduymaz, hoşgörülü, acımasız ya da sevgi dolu kararlar vermen gerekecek, bir sonraki kararının sonuçlarını iyi düşünerek, seçimlerini buna göre yapmalı ve iktidarda kaldığın süreyi uzatmalısın, başkanlığın boyunca ittifaklar, hainler ve hatta gizemli misafirler ile uğraşacak ve pek çok farklı sona ulaşacaksın!

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.