You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Diyetkolik Online Diyet

Diyetkolik: En iyi diyet uygulamasıKilo vermek, kilo almak ya da kilonu korumak istiyorsan doğru yerdesin

Diyetkolik:  En iyi diyet uygulamasıKilo vermek, kilo almak ya da kilonu korumak istiyorsan doğru yerdesin

Diyetkolik Online Diyet

by PCI Yazilim Danismanlik ve Organizasyon Ltd. Sti.
Diyetkolik Online Diyet
Diyetkolik Online Diyet
Diyetkolik Online Diyet

What is it about?

Diyetkolik: En iyi diyet uygulamasıKilo vermek, kilo almak ya da kilonu korumak istiyorsan doğru yerdesin. En hızlı ve en kolay kullanıma sahip ücretsiz* diyet uygulaması Diyetkolik seni hedeflediğin kiloya ulaştırmak için burada!

Diyetkolik Online Diyet

App Details

Version
9.2.1
Rating
(3)
Size
164Mb
Genre
Health & Fitness Medical
Last updated
March 6, 2022
Release date
September 10, 2012
More info

Diyetkolik Online Diyet is FREE but there are more add-ons

  • $9.99

    Membership Payment

  • $21.99

    Membership Payment

App Screenshots

Diyetkolik Online Diyet screenshot-0
Diyetkolik Online Diyet screenshot-1
Diyetkolik Online Diyet screenshot-2
Diyetkolik Online Diyet screenshot-3
Diyetkolik Online Diyet screenshot-4
Diyetkolik Online Diyet screenshot-5

App Store Description

Diyetkolik: En iyi diyet uygulamasıKilo vermek, kilo almak ya da kilonu korumak istiyorsan doğru yerdesin. En hızlı ve en kolay kullanıma sahip ücretsiz* diyet uygulaması Diyetkolik seni hedeflediğin kiloya ulaştırmak için burada!

ÜCRETSİZ KULLANIM

-“Kaç Kalori” bölümünden dilediğin yemeğin kalori bilgisine ve besin değerlerine ilişkin ayrıntılı bilgiye ulaşırsın. En geniş Türk yemekleri kalori listesine sahip olur ve besinlerin sadece kalorilerine değil, protein, karbonhidrat, yağ ve diğer besin değerlerini de öğrenirsin.
-Diyetisyen ve egzersiz uzmanlarının kilo verme, kilo alma ve sağlıklı yaşam konularındaki güncel paylaşımlarını takip edersin.

-Kalori Takipçisi sayesinde aldığın kalorinin takibini kolayca yaparsın. Kalori takipçisine gün içinde yediklerini eklediğinde, sana kaç kalori aldığını söyler. Alman gereken ve gün sonunda aldığın protein, karbonhidrat ve yağ miktarını hesaplar.

-Su Takipçisi sana günde kaç litre su içmen gerektiğini söyler. Sen de uygulamaya içtiğin su miktarını girer ve gün sonunda kaç litre su içtiğini görürsün.

-Egzersiz Takipçisi ne yaptığın egzersizleri girersin. Böylece HealthKit ile entegre çalışan takipçi sayesinde egzersiz yoluyla harcadığın kalori miktarından, attığın adım sayısından haberdar olursun. -Sürekli güncellenen yemek tarifleri sayesinde yeni ve sağlıklı lezzetler keşfedersin.

-Ölçü girişi ve takibi sayesinde detaylı raporların her an telefonunda olur.

-Apple HealthKit ile kilo durumun, su tüketimin gibi bilgileri diğer uygulamalarla da payşaşabilirsin.


KULLANICILARDAN GELENLER:
-Diyetkolik’te yasakların olmaması çok rahatlattı. Kolaylıkla kilo vermeye başlayabiliyorsunuz.” (Banu Telci, 6 ayda 17 kilo verdi.)

- Spor yaptığım için günlük almam gereken kaloriyi hesaplamam gerekiyor. Bu uygulama sayesinde hem yemek düzenim var, hem de kilomu koruyabiliyorum.” (Mert Özaltay) -

-“Diyetkolik benim için bir başlangıç oldu. Hedeflediğim kiloya geldikten sonra ‘Ben bunu başardım!’ demek çok güzel bir hismiş.” (Seda Karaca, 8 ayda 25 kilo verdi.)

- Sağlıklı beslenerek senelerdir görmediğim kiloya ulaştım ve aylardır aynı kilodayım.” (Gonca H., 1 yılda 16 kilo verdi.)

- Diyetisyenim beni şu düşünceye yönlendirdi: Diyet yapmıyorum, sadece beslenme düzenimi oluşturuyorum.” (Neslihan Boztunç, 2,5 ayda 11 kilo verdi.)ÜCRETLİ

PAKETLER*Satın alma seçenekleri uygulama içinde sunulur. Ücretli paketlere üye olduğunda uygulama online diyetisyen hizmeti ile “sana özel” hale gelir.

Standart Paket

- Paket ücreti 1 Aylık 24.99 TL ve 3 Aylık 57.99 TL dir

- Kişisel özelliklerini uygulamaya kaydettikten sonra bu özelliklere uygun olarak hazırlanmış diyet listeni alırsın.

- Hedeflediğin diyet programını, uyguladığın diyet programıyla karşılaştırırsın. Bu sayede eksiklerini fark eder, hatalarını tekrarlamazsın.

- Diyetisyenine beş soru sorma hakkına sahip olursun.Diğer paketler için Diyetkolik.com’dan bilgi alabilirsin. Abonelik hakkında:

- Abonelik ödemesi, ödeme onaylama aşamasında iTunes hesabın üzerinden gerçekleştirilir.

- Her abonelik periyodu yenilendiğinde ve abonelik süresince, diyet listen ölçülerindeki değişimlere paralel olarak güncellenir.

-Üyeliğini veya aboneliğini, yenileme tarihinden en az 24 saat önce iptal etmezsen üyeliğin veya aboneliğin yenilenebilir. (Detaylı bilgi için: https://support.apple.com/tr-tr/HT202039) Seçtiğin paketin ücreti mevcut abonelik süresinin sona ermesinden 24 saat önce iTunes hesabından çekilir.

- Aktif ücretli abonelik süresince, mevcut abonelik iptal edilemez.- “Gizlilik ve Koşullar”a ilişkin bilgi için şuraya göz atabilirsin: https://www.diyetkolik.com/gizlilik-ve-kosullar/ Soru ve önerilerin için 0850 333 49 38 numaralı ücretsiz danışma hattımızı arayabilir veya uygulamada yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bize e-posta gönderebilirsin.


Yenilikler

Performans ve tasarım iyileştirmeleri yapıldı.Hatalar giderildi.Her türlü geri bildirim için [email protected] adresine yazabilirsin.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.