You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Dzienniczek+

Aplikacja wygaszana

Aplikacja wygaszana

Dzienniczek+

by VULCAN sp. z o.o.
Dzienniczek+
Dzienniczek+
Dzienniczek+

What is it about?

Aplikacja wygaszana. Zachęcamy do pobrania nowej aplikacji Dzienniczek VULCAN: https://apps.apple.com/us/app/id1471640866

Dzienniczek+

App Details

Version
20.10.2
Rating
(2701)
Size
42Mb
Genre
Education
Last updated
October 15, 2020
Release date
February 4, 2015
More info

App Screenshots

Dzienniczek+ screenshot-0
Dzienniczek+ screenshot-1
Dzienniczek+ screenshot-2
Dzienniczek+ screenshot-3
Dzienniczek+ screenshot-4

App Store Description

Aplikacja wygaszana. Zachęcamy do pobrania nowej aplikacji Dzienniczek VULCAN: https://apps.apple.com/us/app/id1471640866

Dzienniczek+ to aplikacja dedykowana RODZICOM i UCZNIOM korzystającym z dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+. Przeznaczona jest do pracy na telefonach.

Aplikacja wyświetla informacje odnoszące się wyłącznie do bieżącego semestru.

E-dziennik to już codzienność w wielu szkołach. Posługują się nim także rodzice i uczniowie. Aby szybciej dotrzeć do informacji o bieżących ocenach czy frekwencji warto korzystać z mobilnego dzienniczka elektronicznego - aplikacji Dzienniczek+, która jest uzupełnieniem e-dziennika systemu UONET+.

Mobilny dzienniczek nie jest pełnym odzwierciedleniem systemu UONET+, stanowi źródło bieżących informacji o ocenach, frekwencji czy uwagach dotyczących dziecka.

Dla ucznia aplikacja jest źródłem informacji o sprawdzianach czy zadaniach domowych. W planie rozwoju aplikacji są takie funkcje jak kontakt ze szkołą czy powiadomienia typu push. Pojawi się także zakładka informująca o nieprzeczytanych treściach.

Z aplikacji można korzystać również w przypadku braku zasięgu i połączenia z Internetem. Gdy tylko telefon znajdzie się ponownie w zasięgu sieci dane są synchronizowane z systemem uczniowskim UONET+.

Aplikacje mobilne otwierają przed rodzicami i uczniami nowe możliwości, usprawniając wykorzystywany w coraz większej liczbie placówek dziennik elektroniczny, ułatwiający komunikację na linii szkoła - rodzice i uczniowie. Dzięki takim rozwiązaniom konieczność posiadania komputera i dostępu do sieci przestaje być barierą, uniemożliwiającą korzystanie z e-dziennika.

W celu zapewnienia sprawnej obsługi zgłoszeń, uwagi dotyczące działania aplikacji prosimy kierować na adres: [email protected]

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.