You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
goodie - promocje, gazetki

goodie - gazetki, cashback, promocje,

goodie - gazetki, cashback, promocje,

goodie - promocje, gazetki

by Millennium Goodie sp z o o
goodie - promocje, gazetki
goodie - promocje, gazetki

What is it about?

goodie - gazetki, cashback, promocje,

App Details

Version
3.4.0
Rating
(6)
Size
119Mb
Genre
Shopping Food & Drink
Last updated
January 21, 2021
Release date
December 19, 2016
More info

App Screenshots

goodie - promocje, gazetki screenshot-0
goodie - promocje, gazetki screenshot-1
goodie - promocje, gazetki screenshot-2
goodie - promocje, gazetki screenshot-3
goodie - promocje, gazetki screenshot-4
goodie - promocje, gazetki screenshot-5
goodie - promocje, gazetki screenshot-6
goodie - promocje, gazetki screenshot-7

App Store Description

goodie - gazetki, cashback, promocje,

Korzystaj z atrakcyjnych zniżek np. Zalando, Allegro, przeglądaj aktualne gazetki promocyjne ( Biedronka, Lidl, Carrefour, Castorama, Ikea, Kaufland i wiele innych) i odbieraj cashback czyli zwrot wydatków za zakupy w blisko 1 000 sklepów online – nawet do 25%. Pobierz bezpłatną aplikację goodie i przekonaj się, jak łatwo założysz kartę stałego klienta galerii obok Ciebie. Filtruj, lajkuj, personalizuj swoje goodie, a promocje i rabaty z ulubionych sklepów zawsze pojawią się w Twoim telefonie jako pierwsze.

Rób tanie zakupy dzięki atrakcyjnym promocjom zebranym w jednym miejscu!

W goodie znajdziesz kody rabatowe oraz okazje cenowe setek popularnych marek i sklepów online (McDonald’s, Rossmann, Hebe, Zalando, Biedronka, Zara, Allegro, Aliexpress i inne). Już nie musisz szukać w internecie – szybciej znajdziesz wszystkie kody rabatowe, wyprzedaże i okazje w aplikacji goodie.

Przeglądaj aktualne gazetki promocyjne!

Aplikacja goodie ma wszystkie promocyjne gazetki (np. Biedronka, Lidl, Rossmann, Hebe, Super-Pharm, Ikea, Carrefour, , Kaufland,RTV Euro AGD, Castorama), aktualizowane na bieżąco. Planuj zakupy, sprawdzaj co nowego w sklepie obok Ciebie, wybieraj potrzebne produkty i dodawaj je do listy zakupów. Listy zakupów wygodnie udostępniaj znajomym.

Odbieraj zwrot za zakupy online!

Zrób z goodie zakupy w blisko 1000 popularnych sklepów internetowych (m.in. Allegro, AliExpress, Pyszne.pl, RTV euro AGD, Zalando Lounge, eobuwie.pl) i odbieraj za każdym razem cashback czyli zwrot za zakupy. Z programem goodie cashback możesz zaoszczędzić nawet do 25% wartości zakupów! A łącząc je z wyprzedażami i zniżkami możesz zyskać jeszcze więcej.

Załóż kartę stałego klienta ulubionej galerii handlowej!

Zanim odwiedzisz popularne centrum handlowe obok Ciebie (np. Galeria Mokotów, Westfield Arkadia, Wroclavia, Galeria Olimp, Focus Mall Zielona Góra), załóż jego kartę lojalnościową w goodie! Dowiedz się jako pierwszy o promocjach i wydarzeniach na terenie centrum. Korzystaj z rabatów dla stałych klientów, a jeśli nie wiesz, jak trafić do ulubionego sklepu – otwórz wirtualną mapę wybranej galerii handlowej i znajdź trasę w kilka chwil!

Przenieś swoje karty lojalnościowe do goodie!

Oszczędź miejsce w portfelu i miej wszystkie swoje karty lojalnościowe zawsze pod ręką, gotowe do użycia w każdej chwili. Możesz dodać karty lojalnościowe np. Biedronka, Hebe, Carrefour skanując kod kreskowy ze swojej karty lub wprowadzając numer ręcznie, a karta w formie wirtualnej będzie dostępna w goodie.

Zamawiaj eKary podarunkowe goodie!

Nie masz pomysłu na prezent na urodziny, imieniny lub z okazji awansu w pracy? Podaruj bliskim eKartę podarunkową goodie, którą można płacić we wszystkich polskich sklepach internetowych i stacjonarnych. Stwórz eKartę według swojego pomysłu, dodaj atrakcyjne życzenia i grafikę lub skorzystaj z propozycji goodie, a potem wyślij prezent za pomocą wiadomości e-mail, SMS lub wybranego messengera.

Pobierz aplikację goodie, i odkryj mądry sposób na zakupy!
Wszystkie wymienione w opisie znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

Z uwagi na charakter świadczonych usług, korzystanie z aplikacji przez użytkownika nieodłącznie wiąże się z:
- przekazywaniem na mobilne telekomunikacyjne urządzenia końcowe wykorzystywane przez użytkownika, informacji handlowych lub marketingowych (np. powiadomienia widoczne na ekranie głównym). Informacje handlowe lub marketingowe będą dotyczyły Millennium Goodie Sp. z o.o. oraz podmiotów, których oferty zostały zamieszczone na Platformie,
- uzyskiwaniem dostępu do informacji o lokalizacji użytkownika na jego telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym,
- określeniem preferencji użytkownika na podstawie przeglądanych przez niego ofert i informacji o lokalizacji telekomunikacyjnego urządzenia końcowego.

Instalując aplikację użytkownik wyraża zgodę na powyższe.

Pełny regulamin serwisu goodie znajduje się https://goodie.pl/Information/Rules

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.