You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
iDoklad

Připravte fakturu na pár dotyků, pracujte s ceníky i kontakty a hlavně mějte přehled o všech dokladech kdekoliv a kdykoliv

Připravte fakturu na pár dotyků, pracujte s ceníky i kontakty a hlavně mějte přehled o všech dokladech kdekoliv a kdykoliv

iDoklad

by Cígler Software, a.s.
iDoklad
iDoklad
iDoklad

What is it about?

Připravte fakturu na pár dotyků, pracujte s ceníky i kontakty a hlavně mějte přehled o všech dokladech kdekoliv a kdykoliv. Díky mobilní aplikaci to zvládnete pohodlně a za pár sekund.

iDoklad

App Details

Version
2.1.0
Rating
NA
Size
22Mb
Genre
Finance Productivity
Last updated
February 21, 2017
Release date
August 25, 2012
More info

App Screenshots

iDoklad screenshot-0
iDoklad screenshot-1
iDoklad screenshot-2
iDoklad screenshot-3
iDoklad screenshot-4

App Store Description

Připravte fakturu na pár dotyků, pracujte s ceníky i kontakty a hlavně mějte přehled o všech dokladech kdekoliv a kdykoliv. Díky mobilní aplikaci to zvládnete pohodlně a za pár sekund.

= Vlastnosti a funkce ===

- Rychlé a snadné vystavení faktury
- Možnost uložit fakturu do PDF a odeslat klientovi
- Snadný přístup k vystaveným fakturám
- Možnost pracovat s ceníkem, kontakty a dalšími funkcemi
- Faktury jednoduše stáhnete do účetního systému
- Možnost fakturovat i na cestách
- Vytvořeno na míru pro iPhone, iPad a iPod Touch

Registrujte se na webu www.idoklad.cz, stáhněte si aplikaci on-line fakturační služby iDoklad a připravujte faktury kdekoliv a kdykoliv se vám to hodí.

Klasickou verzi služby najdete na adrese www.idoklad.cz

= O službě ===

iDoklad je největší on-line fakturační služba ve střední Evropě. Využívá ji víc než 92 000 živnostníků a podnikatelů. Usnadňuje nejen fakturaci, ale také přípravu a podání daňového přiznání. Díky přehledným grafům vám navíc dá přehled o vašich příjmech i nákladech.

= Vyzkoušejte ===

Děkujeme, že máte zájem o mobilní aplikaci služby iDoklad. Zajímá nás, co na ni říkáte, a proto budeme rádi, když nám pošlete své hodnocení a poznámky. Stačí napsat na e-mail [email protected]

--- ENGLISH ---

Prepare your invoice in just a few taps, work with price lists and contacts, and keep track of all your documents anywhere and anytime. You can do it easily in a few seconds thanks to the mobile app.

= Features and functions ===
- Quick and easy invoice issuance
- Save your invoice as PDF and send it to a client
- Easy access to your issued invoices
- Work with price lists, contacts and other functions
- Easy download of your invoices into the accounting system
- Issue invoices on the road
- Tailored for iPhone, iPad and iPod Touch
Sign up at www.idoklad.cz, download the online app for the ItsMyBill invoicing service and prepare your invoices anywhere and anytime you like it.
You can find the standard version of the service at www.idoklad.cz

= About the service ===
ItsMyBill is the largest online invoicing service in Central Europe. It is used by over 92 000 self-employed persons and entrepreneurs. Apart from invoicing, it also makes preparing and filing your tax return easier.
Well-arranged graphs also make it possible for you to keep tracks of your income and expenses.

= Try it out ===
Thank you for your interest in the ItsMyBill mobile app. We would like to know your feedback and we are happy to receive your ratings and comments. Just write to us at [email protected]

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.