You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Legend Online - Polska

Szlachetni rycerze

Szlachetni rycerze

Legend Online - Polska

by Oasis Games
Legend Online - Polska
Legend Online - Polska
Legend Online - Polska

What is it about?

Szlachetni rycerze! Kapłanka świątyni potrzebuje Waszej pomocy!

Legend Online - Polska

App Details

Version
2.6
Rating
(68)
Size
91Mb
Genre
Card Role-Playing
Last updated
April 11, 2015
Release date
April 11, 2015
More info

Legend Online is FREE but there are more add-ons

 • 2,99 €

  Prezent VIP

 • 4,99 €

  Miesięczna karta

 • 2,99 €

  Prezent diamentów 1

 • 4,99 €

  Prezent diamentów 2

 • 49,99 €

  Prezent diamentów 7

 • 9,99 €

  Prezent diamentów 4

 • 24,99 €

  Prezent diamentów 6

 • 14,99 €

  Prezent diamentów 5

 • 6,99 €

  Prezent diamentów 3

App Screenshots

Legend Online - Polska screenshot-0
Legend Online - Polska screenshot-1
Legend Online - Polska screenshot-2
Legend Online - Polska screenshot-3
Legend Online - Polska screenshot-4

App Store Description

Szlachetni rycerze! Kapłanka świątyni potrzebuje Waszej pomocy!

Legend Online jest mobilną grą CCG oraz MMO, która oferuje graczom niezwykłe doznania kolekcjonowania kart, dobierania talii, walki z potworami oraz innymi graczami (pk lub pojedynek pvp). Ponad 200 kart różnego typu i poziomu do znalezienia, stworzenia i rozwijania. Twoja talia rośnie w siłę razem z Tobą! Zdobycie unikalnych kart będzie kosztować Cię trochę czasu i wysiłku, ale opanowanie ich potężnej mocy z pewnością wynagrodzi Ci wszelkie trudy! Dobry wybór i u stawienie kart ułatwi Ci prowadzenie walki oraz sprawi, że Twoi znajomi będą patrzeć z zazdrością na Twoje dokonania. Po ustawieniu kart w szyku, walka odbywa się w trybie automatycznym! Wystarczy, że będziesz obserwować jak postępuje bitwa i po jej zakończeniu zbierzesz łupy, doświadczenie i przede wszystkim satysfakcję.

W realiach średniowiecznego fantasy staniesz się bohaterem pomagającym pięknej kapłance przywrócić światu pokój i dobrobyt. Przygoda czeka! Dowiedź swej odwagi i biegłości w walce. Użyj zmysłu taktycznego by uratować świat!

Legend Online jest kontynuacją przeglądarkowego hitu o tej samej nazwie, który zyskał niezwykłą popularność w wielu krajach, szczególnie w Turcji. Przeglądarkowa wersja Legend Online przyciągnęła ponad 10 milionów graczy z całego świata. Została oceniona przez Facebook jako 25. najpopularniejsza gra w całym internecie.

Oto wybrane elementy gry:

++ Atmosfera epickiego fantasy będzie towarzyszyć Ci w trakcie rozgrywki. Wybierz jedną z trzech wyjątkowych klas postaci, by rozpocząć swą przygodę: WOWNIK (silny i odważny), ŁUCZNIK (zwinny i precyzyjny) oraz CZARODZIEJ (mądry i kreatywny). Każda profesja posiada swoisty zestaw atrybutów oraz umiejętności. Wybierz taką, która najlepiej Ci odpowiada!

++ Niezwykle emocjonujący tryb PK: Przygotuj swoje własne karty i zaimponuj wszystkim na ARENIE PVP. Podejmij rękawicę i rozpocznij POJEDYNEK!

++ Kombinacja gatunków CCG, RPG i MMO; w grze odnajdziesz wszystkie te elementy. Kolekcjonuj karty (CCG), wciel się w rolę bohatera (RPG) oraz współzawodnicz z innymi graczami w tym samym czasie (MMO). Którykolwiek z wyżej wymienionych rodzajów gry jest twoim ulubionym, z pewnością polubisz Legend Online.

++ Równowaga pomiędzy wyczerpującą walką i relaksującą rozgrywką. Spektakularne efekty wizualne połączone z automatycznym sterowaniem!

++ Kolekcjonowanie i zarządzanie połączone ze planowaniem strategii: zbieranie kart i przechodzenie coraz to wyższych etapów zapewni Ci wiele ambitnych wyzwań oraz przyniesie mnóstwo satysfakcji. Z trudem odniesione zwycięstwa sprawią, że zadasz sobie sprawę z wagi drobnych zmian w taktycznym ustawieniu kart a także potrzeby ich nieustannego ulepszania. Będziesz dumny z odniesionych przez siebie postępów! Jest to doskonała pozycja do zabawy w tak zwanym "międzyczasie" oraz po prostu dla zabicia czasu.

++ Czujesz się bezradny w obliczu potężnych potworów? Użyj dodatkowej karty z talii swojego znajomego i zmieć przeciwników z powierzchni ziemi za pomocą sojusznika, którego zawsze pragnąłeś mieć! Być może pewnego dnia to Ty staniesz się bohaterem, który przechyli szalę zwycięstwa na stronę jednego z przyjaciół.

RECENZJE
5/5 „Niesamowita gra” – Gui Jorge
5/5 „Bardzo dobra. Zupełnie pozbawiona lagów” – Erick Mateus
5/5 „Szukałem tak wciągającej i przyjemnej gry od dłuższego czasu. Nie musisz dokonywać mikropłatności, by być silnym i dobrze się bawić.” – ekuLz
5/5 „Uzależniająca... w pozytywnym tego słowa znaczeniu!! Bije na głowę wiele innych gier online!” – Zaphode
5/5 „Jest to wspaniała gra RPG. Stanowczo polecam.” – GrotesqueGuitar

Jeżeli lubisz połączenie CCG i walki, nie zwlekaj! Pobierz już teraz! Zaproś swoich znajomych i baw się razem z nimi! Szlachetni rycerze! Stańcie się bohaterami mogącymi uratować kapłankę oraz cały świat!