You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Legend Online - Polska

Szlachetni rycerze

Szlachetni rycerze

Legend Online - Polska

by Oasis Games
Legend Online - Polska
Legend Online - Polska
Legend Online - Polska

What is it about?

Szlachetni rycerze! Kapłanka świątyni potrzebuje Waszej pomocy!

Legend Online - Polska

App Details

Version
2.6
Rating
(72)
Size
91Mb
Genre
Role-Playing Card
Last updated
April 11, 2015
Release date
April 11, 2015
More info

Legend Online is FREE but there are more add-ons

 • 2,99 €

  Prezent VIP

 • 4,99 €

  Miesięczna karta

 • 2,99 €

  Prezent diamentów 1

 • 4,99 €

  Prezent diamentów 2

 • 49,99 €

  Prezent diamentów 7

 • 9,99 €

  Prezent diamentów 4

 • 24,99 €

  Prezent diamentów 6

 • 14,99 €

  Prezent diamentów 5

 • 6,99 €

  Prezent diamentów 3

App Screenshots

Legend Online - Polska screenshot-0
Legend Online - Polska screenshot-1
Legend Online - Polska screenshot-2
Legend Online - Polska screenshot-3
Legend Online - Polska screenshot-4

App Store Description

Szlachetni rycerze! Kapłanka świątyni potrzebuje Waszej pomocy!

Legend Online jest mobilną grą CCG oraz MMO, która oferuje graczom niezwykłe doznania kolekcjonowania kart, dobierania talii, walki z potworami oraz innymi graczami (pk lub pojedynek pvp). Ponad 200 kart różnego typu i poziomu do znalezienia, stworzenia i rozwijania. Twoja talia rośnie w siłę razem z Tobą! Zdobycie unikalnych kart będzie kosztować Cię trochę czasu i wysiłku, ale opanowanie ich potężnej mocy z pewnością wynagrodzi Ci wszelkie trudy! Dobry wybór i u stawienie kart ułatwi Ci prowadzenie walki oraz sprawi, że Twoi znajomi będą patrzeć z zazdrością na Twoje dokonania. Po ustawieniu kart w szyku, walka odbywa się w trybie automatycznym! Wystarczy, że będziesz obserwować jak postępuje bitwa i po jej zakończeniu zbierzesz łupy, doświadczenie i przede wszystkim satysfakcję.

W realiach średniowiecznego fantasy staniesz się bohaterem pomagającym pięknej kapłance przywrócić światu pokój i dobrobyt. Przygoda czeka! Dowiedź swej odwagi i biegłości w walce. Użyj zmysłu taktycznego by uratować świat!

Legend Online jest kontynuacją przeglądarkowego hitu o tej samej nazwie, który zyskał niezwykłą popularność w wielu krajach, szczególnie w Turcji. Przeglądarkowa wersja Legend Online przyciągnęła ponad 10 milionów graczy z całego świata. Została oceniona przez Facebook jako 25. najpopularniejsza gra w całym internecie.

Oto wybrane elementy gry:

++ Atmosfera epickiego fantasy będzie towarzyszyć Ci w trakcie rozgrywki. Wybierz jedną z trzech wyjątkowych klas postaci, by rozpocząć swą przygodę: WOWNIK (silny i odważny), ŁUCZNIK (zwinny i precyzyjny) oraz CZARODZIEJ (mądry i kreatywny). Każda profesja posiada swoisty zestaw atrybutów oraz umiejętności. Wybierz taką, która najlepiej Ci odpowiada!

++ Niezwykle emocjonujący tryb PK: Przygotuj swoje własne karty i zaimponuj wszystkim na ARENIE PVP. Podejmij rękawicę i rozpocznij POJEDYNEK!

++ Kombinacja gatunków CCG, RPG i MMO; w grze odnajdziesz wszystkie te elementy. Kolekcjonuj karty (CCG), wciel się w rolę bohatera (RPG) oraz współzawodnicz z innymi graczami w tym samym czasie (MMO). Którykolwiek z wyżej wymienionych rodzajów gry jest twoim ulubionym, z pewnością polubisz Legend Online.

++ Równowaga pomiędzy wyczerpującą walką i relaksującą rozgrywką. Spektakularne efekty wizualne połączone z automatycznym sterowaniem!

++ Kolekcjonowanie i zarządzanie połączone ze planowaniem strategii: zbieranie kart i przechodzenie coraz to wyższych etapów zapewni Ci wiele ambitnych wyzwań oraz przyniesie mnóstwo satysfakcji. Z trudem odniesione zwycięstwa sprawią, że zadasz sobie sprawę z wagi drobnych zmian w taktycznym ustawieniu kart a także potrzeby ich nieustannego ulepszania. Będziesz dumny z odniesionych przez siebie postępów! Jest to doskonała pozycja do zabawy w tak zwanym "międzyczasie" oraz po prostu dla zabicia czasu.

++ Czujesz się bezradny w obliczu potężnych potworów? Użyj dodatkowej karty z talii swojego znajomego i zmieć przeciwników z powierzchni ziemi za pomocą sojusznika, którego zawsze pragnąłeś mieć! Być może pewnego dnia to Ty staniesz się bohaterem, który przechyli szalę zwycięstwa na stronę jednego z przyjaciół.

RECENZJE
5/5 „Niesamowita gra” – Gui Jorge
5/5 „Bardzo dobra. Zupełnie pozbawiona lagów” – Erick Mateus
5/5 „Szukałem tak wciągającej i przyjemnej gry od dłuższego czasu. Nie musisz dokonywać mikropłatności, by być silnym i dobrze się bawić.” – ekuLz
5/5 „Uzależniająca... w pozytywnym tego słowa znaczeniu!! Bije na głowę wiele innych gier online!” – Zaphode
5/5 „Jest to wspaniała gra RPG. Stanowczo polecam.” – GrotesqueGuitar

Jeżeli lubisz połączenie CCG i walki, nie zwlekaj! Pobierz już teraz! Zaproś swoich znajomych i baw się razem z nimi! Szlachetni rycerze! Stańcie się bohaterami mogącymi uratować kapłankę oraz cały świat!

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.