You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Matriks Mobil IQ

Finans piyasalarıyla ilgili güncel bilgileri her gün takip etmek için 1 numaralı finans destinasyonu olan Matriks’in yenilenen Matriks Mobil IQ uygulamasını kullanan yüz binlerce yatırımcıdan biri olun

Finans piyasalarıyla ilgili güncel bilgileri her gün takip etmek için 1 numaralı finans destinasyonu olan Matriks’in yenilenen Matriks Mobil IQ uygulamasını kullanan yüz binlerce yatırımcıdan biri olun

Matriks Mobil IQ

by Matriks Bilgi Dagitim Hizmetleri A.S.
Matriks Mobil IQ
Matriks Mobil IQ
Matriks Mobil IQ

What is it about?

Finans piyasalarıyla ilgili güncel bilgileri her gün takip etmek için 1 numaralı finans destinasyonu olan Matriks’in yenilenen Matriks Mobil IQ uygulamasını kullanan yüz binlerce yatırımcıdan biri olun!

Matriks Mobil IQ

App Details

Version
1.1.1
Rating
(2)
Size
178Mb
Genre
Finance Business
Last updated
January 7, 2022
Release date
February 9, 2020
More info

App Screenshots

Matriks Mobil IQ screenshot-0
Matriks Mobil IQ screenshot-1
Matriks Mobil IQ screenshot-2
Matriks Mobil IQ screenshot-3
Matriks Mobil IQ screenshot-4
Matriks Mobil IQ screenshot-5
Matriks Mobil IQ screenshot-6
Matriks Mobil IQ screenshot-7
Matriks Mobil IQ screenshot-8

App Store Description

Finans piyasalarıyla ilgili güncel bilgileri her gün takip etmek için 1 numaralı finans destinasyonu olan Matriks’in yenilenen Matriks Mobil IQ uygulamasını kullanan yüz binlerce yatırımcıdan biri olun!

Matriks Mobil IQ

Canlı borsa, kripto paralar, altın fiyatları, döviz fiyatları, yabancı borsa endeksleri, haberler, piyasa analizleri, gelişmiş grafik özellikleri ile finansal piyasaları gerçek zamanlı takip edip, BIST Pay ve VIOP piyasalarında işlem yapmanızı sağlayan uygulamadır.
Finansal Piyasalara İlişkin Fiyat ve Haber Takibi Cebinizde
Kişiselleştirilebilen ve kayıt edilebilen birden fazla izleme ekranı üzerinden, ilgilendiğiniz enstrümanları farklı sayfa görüntüleme ayarlarıyla takip edebilirsiniz. İzleme listenizdeki sembolleri sıcaklık haritası ve hızlı al/sat listesi olarak izleyebilir ve tek dokunuşla emir gönderebilirsiniz.
Hazır piyasa listeleri ile BIST Pay, VIOP, Endeks, Varant, Döviz, Altın, Kripto Para, Faiz, Yabancı Borsa Endeksleri gibi finansal piyasalara ait enstrümanları kolayca takip edebilirsiniz.
Fiyat alarmı kurabilir, takip ettiğiniz enstrümanlar beklediğiniz seviyelere geldiğinde uyarılar alabilirsiniz.
Finansal piyasalara ilişkin haberleri, yorumları ve şirket duyurularını anlık olarak takip edebilirsiniz. Fiyat izleme ekranlarındayken haber takibi yapabilirsiniz. Haberlerde arama ve filtreleme yaparak ilgilendiğiniz haberlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Beklediğiniz haberler için alarm kurabilir, bildirimler ile alarmlarınız gerçekleştiğinde anında haberdar olabilirsiniz. Ekonomik Takvim verileri üzerinden piyasalarla ilgili gelişmeleri, açıklanacak verileri ülke seçimi ve önem derecesine göre filtreleyerek takip edebilirsiniz.

Gelişmiş Analizlerle Piyasaları Daha İyi Yorumlayın

Borsada işlem gören şirketlerin bilanço, şirket kartı, takas, sermaye artırımı gibi bilgilerine kolayca ulaşarak analiz yapabilirsiniz. Aracı kurum dağılımı, kademe analizi, derinlik ve emir defteri verilerini anlık olarak izleyebilir, en çok yükselen, düşen ve işlem hacmi en yüksek olan sembolleri gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.
Getiri Karşılaştırması ile farklı verilerin getirilerini karşılaştırabilir, Döviz Çevirici ile para birimlerini birbirine gerçek zamanlı verilerle çevirebilirsiniz.
Pivot analizi ile destek ve direnç seviyelerini takip edebilirsiniz.
Takip ettiğiniz enstrümanların sosyal medyada yapılan paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

İşlemlerinizde Bir Adım Önde Olun

Bir çok ekrandan hızlıca emir gönderebileceğiniz Al-Sat kısayolları ve yenilenmiş Emir Ekranları, Hızlı Al-Sat ve portföy takip ekranları ile piyasa hızına ayak uydurun.
Tutar ile emir girişi, önceden tanımlanmış hazır miktarlar, hızlı fiyat atama özellikleri, emir ekranı izleme modu, hazırladığınız emirleri parka çek özelliği ile yenilenmiş işlem özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Sesli Komut ile Konuşarak Aksiyon Alın

Sesli Komut vererek emir gönderebilir, takip ettiğiniz enstrümanlara ait veri ve analizlere sesle erişim sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Teknik Analiz Özelliklerinden Faydalanın

Yenilenen grafik özellikleri ile Matriks Mobil IQ uygulaması üzerinden 80'den fazla indikatöre ulaşabilir, mum formasyonları, paternler ve farklı çizim özelliklerini kullanabilirsiniz. Grafik üzerinde sembol karşılaştırma yapabilir, yaptığınız çalışmaları tek sembolde ya da tüm semboller için kayıt edebilirsiniz.

Daha İyi Bir Kullanıcı Deneyimi İçin

Özelleştirilebilen kullanıcı ayarları ile kendinize özel piyasa işlemleri alanı yaratın.
Açık ve Koyu tema seçenekleri ile size uygun temayı seçin.
Karşılama ekranları ile size sunduğumuz yeniliklerden haberdar olun.
Güncellemelerle eklenecek yeni özellikler için takipte kalın!

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.