You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Pepee TV

ÇOCUK TV'Sİ DEĞİL, ÇOCUĞUNUZUN TV'Sİ

ÇOCUK TV'Sİ DEĞİL, ÇOCUĞUNUZUN TV'Sİ

Pepee TV

by Dusyeri
Pepee TV
Pepee TV
Pepee TV

What is it about?

ÇOCUK TV'Sİ DEĞİL, ÇOCUĞUNUZUN TV'Sİ

Pepee TV

App Details

Version
2.1.1
Rating
NA
Size
75Mb
Genre
Education
Last updated
September 4, 2019
Release date
June 1, 2017
More info

App Screenshots

Pepee TV screenshot-0
Pepee TV screenshot-1
Pepee TV screenshot-2
Pepee TV screenshot-3
Pepee TV screenshot-4

App Store Description

ÇOCUK TV'Sİ DEĞİL, ÇOCUĞUNUZUN TV'Sİ

Pepee TV çocuklarımızın televizyon izleme ve mobil cihazları kullanma alışkanlıklarını faydalı, artı değer yaratan deneyimlere dönüştürmek için Düşyeri tarafından yaratıldı.

Düşyeri, 2009 yılından bu yana "dünyanın tüm ebeveyn ve çocukları için" faydalı içerikler, ürün ve hizmetler tasarlayan ve “dünyanın tüm çocuklarını kendi çocuğu bilen” bir sosyal girişimdir. Düşyeri’nin yol arkadaşlarının tamamı “dünyanın daha anlamlı bir yer haline gelmesi için” ebeveyn ve çocuklar için çalışır. Düşyeri, kendi çocuğuna yedirmediği, içirmediği, oynatmadığı, okutmadığı, giydirmediği, önermediği hiçbir kişi, kurum ve marka ile finansal çıkarın büyüklüğü ne olursa olsun çalışmaz.

Düşyeri, iş birliği yaptığı marka, kişi ve kurumlar kadar, “HAYIR” dediği kişi, kurum ve markalar listesi ile gurur duyar.

Düşyeri’ni sosyal medya hesaplarından takip edin.

Twitter @dusyeri
İnstagram: @dusyeri
Linkedin: @dusyeri
Facebook: @dusyeri

Pepee TV’yi yaratan ekip bakın bu televizyonu nasıl anlatıyor?

KENDİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN YAPTIK

Pepee TV’de kendi çocuklarımız için ne istiyorsak önce düşledik sonra gerçekleştirdik. İnternet özellikle de okul öncesi yaş grubu için sonsuz tehlikelerle dolu bir alan. Çocuklarımızın izlememeleri gereken şiddet, sex, korku öğeleri ile dolu içerikler her yerden karşılarına çıkabiliyordu. Çalıştığımız psikologlar, artık çocuklarda internette kötü içeriğe maruz kalma travması vakalarına sık sık rastladıklarını söylüyorlardı.

Çocuklarımızı bu sanal tehlikelerden korumanın ve izleme saatine ayırdıkları zamanın keyifli geçmesi, katma değerli içeriklerle buluşması için birşey yapılması gerekiyordu. Bunu biz çok iyi yapabileceğimize emin olduk. Çocuklar için tamamen güvenli, yaş grubuna uygun içerikler ile onların televizyon izleme deneyimlerini baştan tasarladık. Pepee TV izleyen tüm çocuklara güvenli, eğlenceli ve değer katacak bir televizyon deneyimi yaşatmak istedik.

YAŞINA UYGUN İÇERİK GÖSTEREN AKILLI SİSTEM KURDUK

Bizler Düşyeri’nin ebeveynleri olarak çocuğumuzun izlediği şeylere bakıp sürekli “Acaba bu izlediği benim çocuğumun yaşına uygun mu?” diye endişe ediyorduk. Bu yüzden Pepee TV’de yaşını bildiğimiz çocuklarımıza, yaşına uygun içerikleri gösteren bir akıllı sistem kurduk. Bunu başarınca biz çok mutlu olduk.

İZLEME SÜRESİNİ KISITLAMA ÖZELLİĞİ EKLEDİK

Pepee TV‘yi hemen indirin, izleme deneyimine başlayın…
Daha yolun çok başındayız her türlü öneriniz için [email protected] den bize
yazın.

UYGULAMA İÇİ SATIN ALMA ÖZELLİĞİ İLE KOLAYCA ABONE OLABİLİRSİNİZ

Dilediğiniz taktirde size özel sunulan uygulama içi abonelik paketleri ile Pepee TV'ye abone olarak Pepee TV'nin hizmet sağladığı bütün platformlarda Pepee TV'yi reklam olmadan, izleme süresi kısıtlama ve uçak modunda izleme özellikleri ile izleyebilirsiniz.

UYGULAMA İÇİ SATIN ALMA UYARILARI

Aboneliğiniz otomatik yenilenir ve dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Aboneliğiniz içinde bulunduğunuz abonelik periyodunun bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenecektir. Aboneliklerinizi yönetmek ve otomatik yenilemeyi kapatmak için iTunes Hesabı ayarlarınıza gidebilirsiniz. Satın alma onayı ile ödeme iTunes Hesabınızdan tahsil edilecektir. Abonelik periyodunun bitiminden 24 saat önce yenileme için iTunes hesabınızdan tahsilat yapılır. İçinde bulunduğunuz döneme ait aktif aboneliğinizi iptal edemezsiniz.

Kullanım koşulları ve gizlilik sözleşmesi(TOS and privacy policy): https://www.pepee.tv/terms-and-conditions
Hakkımızda : https://www.pepee.tv/about
İletişim : https://www.pepee.tv/contact

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.