You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Sizeer

Aplikacja Sizeer otwiera nieskończone możliwości korzystania z dóbr najlepszego streetwearu

Aplikacja Sizeer otwiera nieskończone możliwości korzystania z dóbr najlepszego streetwearu

Sizeer

by Marketing Investment Group Sp. z o.o. S.K.A.
Sizeer
Sizeer
Sizeer

What is it about?

Aplikacja Sizeer otwiera nieskończone możliwości korzystania z dóbr najlepszego streetwearu. Pobierz i zaloguj się do SizeerClub!

Sizeer

App Details

Version
1.3.16
Rating
(2)
Size
85Mb
Genre
Shopping Lifestyle
Last updated
October 6, 2020
Release date
February 19, 2020
More info

App Screenshots

Sizeer screenshot-0
Sizeer screenshot-1
Sizeer screenshot-2
Sizeer screenshot-3
Sizeer screenshot-4
Sizeer screenshot-5
Sizeer screenshot-6
Sizeer screenshot-7
Sizeer screenshot-8

App Store Description

Aplikacja Sizeer otwiera nieskończone możliwości korzystania z dóbr najlepszego streetwearu. Pobierz i zaloguj się do SizeerClub!

Za pośrednictwem aplikacji, wirtualną kartę klubową będziesz mieć zawsze pod ręką i nabijesz PUNKTY na różne sposoby – nie tylko za zakupy!
- Zbieraj PUNKTY i zamieniaj je na KUPONY,
- Przymierzaj snekaresy wirtualnie,
- Bądź na bieżąco z promocjami przygotowanymi tylko dla klubowiczów.
Dobro streetwearu, zawsze wraca do lojalnych!
- Robiąc zakupy, zapunktujesz! Zyskasz nie tylko nowy streetwear, ale PUNKTY za każdą wydaną złotówkę, bo 1 zł = 1 punkt.
- Matematyka nie kłamie, ale są jeszcze inne sposoby na zebranie ekstra PUNKTÓW, które wymienisz na KUPONY. Wystarczy, że na bieżąco będziesz zerkać do appki, gdzie czekać będą ZADANIA specjalne.
- Podczas zakupów, zeskanuj cyfrową kartę SizeerClub, którą masz w aplikacji, a PUNKTY naliczą się same – zobaczysz to od razu, zerkając na stan konta w appce.

Odkrywaj przywileje, które czekają na Ciebie:
- Dostajesz dostęp do unikalnych i spersonalizowanych ofert zakupowych. Kiedy poznamy Twoje ulubione marki i zakupione produkty, będziemy wiedzieć, jakie propozycje mogą Cię zainteresować.
- Skorzystasz z okazji dostępnych tylko w aplikacji, bo najlepsze rabaty i promocje są tylko dla Klubowiczów. Dodatkowo, otrzymując powiadomienia będziesz mieć pewność, że żadna premiera nowego modelu sneakersów Cię nie ominie.
- W udanych zakupach pomoże wirtualna przymierzalnia, w której sprawdzisz na własnej stopie wybrane modele sneakersów i to gdziekolwiek jesteś.
- W jednym miejscu i to za jednym kliknięciem, będziesz mieć dostęp do historii zakupów. W ten sposób Twój paragon będzie zawsze pod ręką, a wydatki pod kontrolą.
- Zlokalizuj najbliższy salon Sizeer w Twojej okolicy, a aplikacja podpowie Ci, jakie są jego godziny otwarcia. Jeśli wybierzesz swój ulubiony salon, to podpowiemy Ci jakie aktualne promocje czekają na miejscu.
Ale to nie wszystko!
Kolejne aktualizacje, będą wzbogacać aplikacje Sizeer o kolejne funkcje, które sprawią, że zakup nowych sneakersów będzie jeszcze przyjemniejszy.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.