You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Skyscanner: Uçak bileti, otel

Skyscanner hepsi bir arada seyahat uygulaması

Skyscanner hepsi bir arada seyahat uygulaması

Skyscanner: Uçak bileti, otel

by Skyscanner
Skyscanner: Uçak bileti, otel
Skyscanner: Uçak bileti, otel
Skyscanner: Uçak bileti, otel

What is it about?

Skyscanner hepsi bir arada seyahat uygulaması.

Skyscanner: Uçak bileti, otel

App Details

Version
5.40
Rating
(17200)
Size
126Mb
Genre
Travel
Last updated
March 26, 2018
Release date
February 17, 2011
More info

Skyscanner is FREE but there are more add-ons

  • 5,29 TL

    Reklamı çıkarın

App Screenshots

Skyscanner: Uçak bileti, otel screenshot-0
Skyscanner: Uçak bileti, otel screenshot-1
Skyscanner: Uçak bileti, otel screenshot-2
Skyscanner: Uçak bileti, otel screenshot-3
Skyscanner: Uçak bileti, otel screenshot-4

App Store Description

Skyscanner hepsi bir arada seyahat uygulaması.

Uçak biletleri, oteller ve araç kiralama seçenekleri.

Skyscanner'ın yeni, sade, hepsi bir arada uygulamasıyla daha akıllı seyahat edin. Nerede olursanız olun istediğiniz anda düşük ücretli uçak biletlerini, otel ve araç kiralama seçeneklerini anında arayın, karşılaştırın ve rezervasyon yapın. Bağımsız, tarafsız ve tamamen ücretsizdir. Saniyeler içinde size mümkün olan en iyi fırsatları buluyoruz. Ödüllü, kullanımı kolay uygulamamız sizi dünyanın seyahat arama motoruyla buluşturuyor. 30'un üzerinde dil desteklenmektedir.

* FİYAT UYARILARI ALIN
Uçak biletlerindeki fiyat değişikliklerinden haberdar olmak istiyorsanız “Fiyat Uyarısı” oluşturun. Bir uçuşun fiyatı düştüğünde anında haberdar edilirsiniz ve böylelikle fırsatı kaçırmamış olursunuz.

* DÜŞÜK ÜCRETLİ UÇAK BİLETLERİNİ BULUN
Renk kodlu takvim ve çizelge görünümümüzü kullanarak uçmak için en ucuz günleri ve ayları kolayca bulun ve karşılaştırın.

* İLHAM ALIN
Hemen ilham almak için, varış yeri kutusuna 'Her yere' yazın, dünya genelindeki birçok destinasyona ucuz uçuş fiyatlarıyla gününüzü aydınlatalım. Ayrıca, En İyi Fırsatlar özelliğini kullanarak size en yakın havaalanındaki en iyi fırsatları da bulabilirsiniz.

* TAM OLARAK ARADIĞINIZI BULUN
Seçeneklerinizi daraltın. Sonuçları uçuş süresine, aktarma sayısına, havayoluna, seyahat sınıfına, kalkış ve varış saatlerine göre filtreleyin.

* OTEL ARAYIN
Yüz binlerde otel, tatil köyü, apart otel ve hostelin sunduğu muhteşem fırsatları karşılaştırın. Mevcut konumunuza yakın konaklama seçenekleri bulun. Hatta, aynı gün için son dakika otel araması da yapabilirsiniz. İlham almaya mı ihtiyacınız var? Favori destinasyonlarınızdaki otelleri arayın ve muhteşem fırsatlardan yararlanın.

* KİRALIK ARAÇ ARAYIN
Dünyanın araç kiralama şirketlerini saniyeler içinde arayın. 30.000 havaalanı ve şehir içi konum arasından seçim yapın ve istediğiniz aracı doğru fiyata bulmak için sonuçları araç türüne, yakıt türüne ve özelliklerine göre filtreleyin. Dahası, Adil Yakıt Politikası bayrağı ile yakıttan zarar etmezsiniz.

* SON ARAMALAR
Ana ekranınızdan son uçuş aramalarınıza erişin ve kaldığınız yerden hızlıca devam edin.

* KUSURSUZ DENEYİM
Uçuş aramalarınızı ve fiyat uyarılarınızı telefon, tablet ve masaüstü bilgisayar gibi tüm cihazlarınızda eşleştirmek için oturum açın, böylece seyahatinizi istediğiniz yerde istediğiniz zaman planlayabilirsiniz.

* EK ÜCRET YOK
Hiçbir rezervasyon ücreti veya gizli ücret yoktur, size sadece en avantajlı uçuş, otel ve araç kiralama fiyatlarını sunuyoruz.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.