You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Typologie Osobnosti: Feng Shui

Aplikace Typologie osobnosti Feng Shui vám jednoduše pomůže:

Aplikace Typologie osobnosti Feng Shui vám jednoduše pomůže:

Typologie Osobnosti: Feng Shui

by Master App Solutions
Typologie Osobnosti: Feng Shui
Typologie Osobnosti: Feng Shui
Typologie Osobnosti: Feng Shui

What is it about?

Aplikace Typologie osobnosti Feng Shui vám jednoduše pomůže:

Typologie Osobnosti: Feng Shui

App Details

Version
1.0.2
Rating
NA
Size
41Mb
Genre
Lifestyle Education
Last updated
April 28, 2019
Release date
April 20, 2019
More info

App Screenshots

Typologie Osobnosti: Feng Shui screenshot-0
Typologie Osobnosti: Feng Shui screenshot-1
Typologie Osobnosti: Feng Shui screenshot-2
Typologie Osobnosti: Feng Shui screenshot-3

App Store Description

Aplikace Typologie osobnosti Feng Shui vám jednoduše pomůže:
• zjistit vaše silné a slabé stránky osobnosti,
• odkrýt potenciál váš i potenciál ostatních,
• zjistit vzájemnou kompatibilitu mezi vámi a ostatními,
• odkrýt potenciál dne.

POTENCIÁL ČLOVĚKA
Díky učení Feng Shui a této aplikace odhalíte potenciál, který se ve vás skrývá a předpoklady, které si s sebou v životě nesete, a jak je maximálně využít.

SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY OSOBNOSTI
Aplikace vám pomůže odhalit silné a slabé stránky vaší osobnosti, váš přirozený talent a řekne vám, jakým nejlepším způsobem ho rozvíjet. Pomůže vám nastavit podmínky vašeho života tak, aby byly vaše energie co nejsilnější a vy dosahovali svých cílů bez vyčerpání a zbytečného úsilí.

VZÁJEMNÉ VZTAHY A KOMPATIBILITA
Poznejte vztahy mezi vámi a ostatními lidmi, i mezi nimi navzájem. Aplikace vás naučí nacházet ty správné partnery, poznávat jak se daný vztah budete vyvíjet. Naučíte se s lidmi kolem sebe budovat silné vztahy. Na základě vaší typologie vám poradí, jak najít lidi kolem sebe, kteří vás svým talentem a vlastnostmi mohou skvěle doplnit.

POTENCIÁL DNE
Aplikace Typologie Osobnosti Feng Shui vám také pomůže vybrat si nejvhodnější den pro pracovní schůzku, pohovor, stavbu domu nebo klidně i svatbu. Díky aplikaci budete vědět, jaký den před vámi leží, a budete vědět, jak se na něj nejlépe připravit, aby vše vyšlo podle vašich představ.
_____
NÁKUPY V APLIKACI
Zakoupením prémiové verze získáte detailní popis přirozeného talentu, silných stránek a potenciálu jak pro sebe, tak i pro lidi ve vašem okolí. Budete umět silné stránky správně využívat, posilovat a dosahovat tak svých cílů bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Dostanete také návod, jak jednat s ostatními lidmi a jak využívat jejich silné stránky.

Feng Shui je několik tisíc let staré učení, které učí lidi, jak si vytvořit ty nejlepší podmínky pro to, aby se jim v životě a při jejich činnostech dařilo co nejlépe. Feng Ren Shui vychází z poznání energií člověka a umožňuje nastavit podmínky života tak, aby byly energie člověka co nejsilnější.

Autorem aplikace je Jiří Černák; osobní kouč, poradce a spisovatel, nositel titulu Reiki Master, Feng Shui Master, Yi Jing (I Ching) Master. Od roku 2008 se věnuje také čínské kosmologii a osobní prosperitě. Je zakladatelem Akademie štěstí, Feng Shui Klubu ČR a Černák Interior Design. Pravidelně přednáší a vede semináře i kurzy na téma Typologie a charakter osobnosti, Feng Ren Shui a další.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.