You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Tasit.com TV

by Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
TV

Dünyanın her yerinden en güncel otomobil videolarını, test sürüşü ve araba videolarını Tasitcom TV Apple TV uygulaması ile izleyebilirsiniz

FREE in the App Store

What is it about?

Dünyanın her yerinden en güncel otomobil videolarını, test sürüşü ve araba videolarını Tasitcom TV Apple TV uygulaması ile izleyebilirsiniz.

App Details

Version
1.0
Rating
NA
Size
9Mb
Genre
Lifestyle News
Last updated
January 6, 2016
Release date
January 6, 2016
More info

App Screenshots

App Store Description

Dünyanın her yerinden en güncel otomobil videolarını, test sürüşü ve araba videolarını Tasitcom TV Apple TV uygulaması ile izleyebilirsiniz.
Tasit.com TV AppleTV uygulaması ile hem en yeni araba modellerinin otomobil test sürüşü videolarını, hem de ikinci el araba videolarını büyük ekrandan izleme keyfini yaşarsınız.
Cenevre Otomobil Fuarı, Frankfurt Otomobil Fuarı, Detroit, Tokyo, Los Angeles, New York, Shangai Otomobil Fuarı gibi dünyanın en büyük otomobil fuarlarını kimi zaman canlı yayınlarla, çoğunlukla da otomobillerin henüz ziyarete açılmadığı basın günlerinden bulunduğunuz yerden izleyebilir, özel röportajları ilk ağızdan izleyebilirsiniz. En son model arabaları ilk siz görebilir ve en yeni araba modellerini tasarımcılarının anlatımıyla yakından görme fırsatına sahip olabilirsiniz.
Üstelik Tasit.com Apple TV uygulamasında sadece araba videoları değil, motosiklet videoları ve ticari araç test videoları da yayınlanıyor.
Tasit.com TV Apple TV uygulaması ile son teknoloji hibrit ve elektrikli araç videolarını, meraklısına özel klasik otomobil videolarını bu uygulama ile yüksek kalitede büyük ekranda izleyebilirsiniz.
Sevdiğiniz araba videolarını favorilerinize kaydedebilir, daha sonra izle özelliği ile özel izleme listeleri oluşturabilirsiniz.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.