You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Bobyland

Türkiye’nin Online En Büyük Pet Alışveriş Sitesi (Bobyland Güvencesiyle)

Türkiye’nin Online En Büyük Pet Alışveriş Sitesi (Bobyland Güvencesiyle)

Bobyland

by Suleyman Ekici
Bobyland
Bobyland
Bobyland

What is it about?

Türkiye’nin Online En Büyük Pet Alışveriş Sitesi (Bobyland Güvencesiyle)

Bobyland

App Details

Version
1.0
Rating
NA
Size
15Mb
Genre
Business Shopping
Last updated
August 8, 2019
Release date
August 8, 2019
More info

App Screenshots

Bobyland screenshot-0
Bobyland screenshot-1
Bobyland screenshot-2
Bobyland screenshot-3

App Store Description

Türkiye’nin Online En Büyük Pet Alışveriş Sitesi (Bobyland Güvencesiyle)
Alışveriş keyfini bilgisayarla sınırlı tutma! Patini besle uygulamasını indirerek, Kedi ve Köpeğiniz için her şeyi cebinde taşıyabilirsin. Acana,Orijen,Pro Plan,Royal Canin,Happy Dog,Happy Cat, Aktivdog,Taste of the wild,Wildfield,Bosch,Hill’s,N&D,Ezy Dog,Ever Clean gibi dünya markalarının kedi ve köpek mamaları ve aksesuları gibi ürünleri, her güne özel kampanyalar ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız indirimler ile Patini besle mobil uygulaması ile gittiğin her yerde, istediğin her saatte seninle! Köpek Mamasından Kedi Mamasına, kedi kumundan köpek tasmalarına kadar can dostunun ihtiyacı olan ürünlerin hepsi Patinibesle uygulaması ile seni bekliyor!

Binlerce Marka!
Pro Plan,Brit Care,Happy Dog,Pro Choice,Petcurean,Purina,Happy Cat,La Vital,Ezy Dog,Ever Clean,Lindo Cat,Pisi Pisi,Paw Paw,Taste Of The Wild,Orijen,Gappay,Starmark Academy,Hs Germany Sprenger,Hyperflite,Hero Disc Usa,Julius K9,Pethardware,N&D,Royal Canin,Acana,Aktivdog,Hill’s,Bosch,Wildfield ve çok daha fazlası!Can Dostunuzun Sevdiği Markalarda Büyük İndirimler.

Köpek Maması!
Konserve Yaş Köpek Mamaları, Yavru Köpek Maması, Yetişkin Köpek Maması, Yaşlı Köpek Maması, Irka Özel Köpek Maması, Hassas Köpek Maması, Tahılsız Köpek Maması

Kedi Maması!
Konserve Yaş Kedi Maması, Yavru Kedi Maması, Yetişkin Kedi Maması, Yaşlı Kedi Maması, Diyet ve Light Kedi Maması

Köpek Aksesuar!
Köpek Tasmaları, Köpek Oyuncakları, Köpek Seyahat Ürünleri, Can Yelekleri, Sırt Çantaları, Taşıma Çantaları, Köpek Eğitim Malzemeleri, Temizlik Bakım ve Sağlık Ürünleri, Köpek Vitaminleri, Köpek Kıyafetleri, Köpek Mama ve Su Kapları, Köpek Yatakları, Köpek Şampuanları, Köpek Kafesleri, Köpek Tarak ve Fırçaları, Köpek Kulübeleri vs!

Kedi Aksesuar!
Kedi Kumu, Kedi Ödülleri, Kedi Oyuncakları, Kedi Tasmaları, Sağlık Ve Bakım Ürünleri,Kedi Tuvaletleri,Kedi Tırmalamaları, Kedi Mama Ve Su Kapları,Kedi Taşıma Çantaları,Kedi Yatak ve Sepetleri, Kedi Kafesleri, Kedi Kapıları,Kedi Kıyafetleri, Kedi Tarak ve Fırçaları,Kedi Vitamin ve Ek Besinleri,Kedi Evi vs!

HEDİYE ÇEKİ
Kazandığın hediye çeklerini mobil uygulamadan görüntüle, hesabına tanımlı hediye çeklerini kullanarak indirimli ve avantajlı alışveriş yap.

ÜYE OLMADAN ALIŞVERİŞ
Bilgilerini kaydetmek istemiyorsan, vaktin yoksa üşeniyorsan üye olmadan alışveriş yap.Dilersen Facebook veya Google hesabınla alışveriş yapabilirsin.

ESNEK ÖDEME
Kartla veya havale ile ödemeni güvenle gerçekleştir. Ödemelerinde banka kartını ve 3D Secure seçeneğiyle kredi kartını rahatlıkla kullan. Dilersen Kapıda ister kredi kartı istersen nakit ödeme avantajlarıyla.

SÜPER HIZLI ARAMA
Mağazadayken ilgini çeken ürünleri uygulamada saniyeler içinde ara, fiyat karşılaştırması yap, yorumlarını ve ürün açıklamalarını oku.

KOLAY İADE
Sipariş ettiğin ürünü sevmediysen dert etme, 14 gün içinde koşulsuz iade et. Bizde her şey çok kolay, müşteri memnuniyeti esas!

Ücretsiz Kargo
75 TL ve üzeri alışverişlerin hepsinde ücretsiz kargo ile kapınızda.

SİPARİŞ TAKİBİ
Tüm sipariş detayların, sipariş değişikliklerin ve iptallerini görüntüle, kargo süreçlerini her an izle!

TIKLA VE ARA
Hesabım menüsü altındaki Müşteri Hizmetleri sekmesini tıklayıp temsilcilerimizi otomatik olarak arayabilir, her türlü soru ve geri bildirimin için bizimle iletişim kurabilirsin

Bize Ne Düşündüğünüzü Söyleyin
Bizi beğendiniz mi? Bizi seviyor musunuz? Patinibesle uygulamasından yeterince yararlanamadınız mı? Bize bildirin! Düşüncelerinizi duymaktan memnun olacağız. Artı, uygulamamızı kullanırken geliştirilecek alanlar olduğunu düşünüyorsanız, bunu da bize söyleyin! Tüm geribildirimleri ciddiye alıyor ve sürekli geliştirme için kullanıyoruz. "Daha Fazla" ardından "Uygulama Önerisi"ne dokunarak uygulamadan bize ulaşın.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.