You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
BonusFlaş

Kart bilgileri, kampanyalar ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri BonusFlaş’ta

Kart bilgileri, kampanyalar ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri BonusFlaş’ta

BonusFlaş

by T. Garanti Bankasi A.S.
BonusFlaş
BonusFlaş
BonusFlaş

What is it about?

Kart bilgileri, kampanyalar ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri BonusFlaş’ta!

BonusFlaş

App Details

Version
3.17.2
Rating
(2041)
Size
83Mb
Genre
Finance Business
Last updated
January 9, 2023
Release date
October 12, 2015
More info

App Screenshots

BonusFlaş screenshot-0
BonusFlaş screenshot-1
BonusFlaş screenshot-2
BonusFlaş screenshot-3
BonusFlaş screenshot-4
BonusFlaş screenshot-5
BonusFlaş screenshot-6
BonusFlaş screenshot-7

App Store Description

Kart bilgileri, kampanyalar ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri BonusFlaş’ta!

BonusFlaş’a TCKN/müşteri numaranız ve mobil bankacılık parolanızla hemen giriş yapın, ekstra bonus/mil/indirim kazanacağınız yüzlerce kampanyaya katılıp tüm bilgilerinize anında ulaşın.

Parolanızı yoksa kart şifrenizle BonusFlaş’tan saniyeler içinde oluşturabilir veya mevcut Garanti BBVA İnternet/Mobil parolanızla giriş yapabilirsiniz.
Katıldığınız kampanyaları takip edebilir, kampanyalarda kaçıncı adımda olduğunuzu, ne kadar ödül kazandığınızı görebilirsiniz. Kart işlemlerinizi, alışverişlerinizi takip edebilir, nakit avans kullanabilir, işlemlerinize ekstra taksit alabilir, limitinizi artırabilirsiniz.

KAMPANYALAR VE FIRSATLAR
• BonusFlaş’la yüzlerce bonus kampanyası, mil, MR, taksit fırsatı ve indirimlere ulaşabilir, kampanyalara ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Alışverişlerinizden önce BonusFlaş’tan giyim, akaryakıt, market, seyahat, turizm(otel ve konaklama), yeme/içme, teknoloji, aksesuar ve daha birçok sektördeki kart kampanyalarını başvuru görüntüleyip bol ödül kazanabilirsiniz.

KART BİLGİLERİ
• BonusFlaş’ta Garanti BBVA Bonus kredi kartı ve diğer kartlarınızın güncel işlemlerini ve ekstrelerinizi görüntüleyebilir, anında kart borç ödemelerinizi yapabilirsiniz. (Bonus, Shop&Fly, Miles&Smiles, American Express, Money, Flexi Kredi Kartları, Paracard)
• Güncel Bilgiler’de Taksitli Nakit Avans veya Nakit Avans kullanabilir, nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilir, uygun işlemlerinizi “İşlem Taksitlendir/Ertele” butonuna basarak taksitlendirebilirsiniz.

ÖDEMELER
• Internet alışverişlerinizde GarantiPay’le ödemeyi seçerek kart bilginizi vermeden BonusFlaş’tan parolanız ile güvenli ve hızlı bir şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz..
• Kartınız yanınızda olmasa da QR kod ile ödeme özelliğiyle peşin ve taksitli ödeme yapabilir, bonuslarınızı kullanabilirsiniz. .
• Farklı banka kartlarınızı BonusFlaş’a ekleyebilir, Garanti BBVA veya eklediğiniz kartlarınızla İstanbulkart para yüklemesi yapabilir, güncel bakiyesini görüntüleyebilirsiniz.
• Doğalgaz, su, elektrik, cep telefonu, internet, mobil fatura ödemelerinizi kredi kartı ile gerçekleştirebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Turkcell,Vodafone,Türk Telekom faturalarınızı ödeyebilirsiniz.
• BP’de Araçta Ödeme ile BP istasyonlarında dilediğiniz tutardaki dizel/benzin akaryakıt ödemelerinizi aracınızdan inmeden kolayca yapabilirsiniz.
• 3D Secure-Mobil Onay ile e-ticaret ödemelerinizi SMS ile gelen 3D Secure Şifresi yerine BonusFlaş’tan tek dokunuşla onaylayabilirsiniz.
• MTV ödemelerinizi BonusFlaş’tan yapmak için tek yapmanız gereken Ödemeler alanından Motorlu Taşıt Vergisi’ni seçerek plakanızı girmek ve ödemeyi tamamlamak!

BANA ÖZEL
• Harcama Kontrol ile istediğiniz kredi kartı için tutar girip harcamalarınızı kontrol altına alabilir, takip edebilirsiniz. Ekstreniz, aylık toplam harcamanız belirlediğiniz tutara geldiğinde, kullanılabilir limitiniz belirlediğiniz tutarın altına düştüğünde BonusFlaş size haber verir. Market, giyim/aksesuar, akaryakıt, yeme/içme, ev/dekorasyon sektörlerindeki aylık harcamalarınıza farklı tutarlar belirleyebilirsiniz.

DAHA FAZLASI
• Olumsuz sonuçlanan uygun kart başvurusu detaylarını Bonus Check-up’tan takip edebilir, iyileştirici aksiyon önerilerimizi görüntüleyebilirsiniz.
• Hangi kanaldan başvurmuş olursanız olun Paracard Bonus ve kredi kartı başvurusu takibinizi mobil cüzdan BonusFlaş’tan yapabilir, kartlarınızın teslimat adresini görebilir, teslimat adresini değiştirebilirsiniz. PTT/Kurye takip numarası ile kartınızın nerede olduğunu görebilirsiniz.
• Kartınızı kaybettiğinizde/çaldırdığınızda hızlıca 24 saat geçici olarak kapatıp yenileyebilirsiniz.
• Ayarlar’dan "Kart Bilgilerimi Parola Girmeden Göster"i açarak kullanılabilir kart limitinizi, dönem harcama tutarınızı ve hesap bakiyenizi parola girmeden görüntüleyebilirsiniz.

BonusFlaş’ı ücretsiz indirin, kartlarınızın kontrolü size geçsin!

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to takedown@appadvice.com and your information will be removed.