You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
BuBiTeklif

BuBiTeklif

BuBiTeklif

BuBiTeklif

by GARANTI TEKLIF TEKNOLOJI HIZMETLERI VE TICARET ANONIM SIRKETI
BuBiTeklif
BuBiTeklif
BuBiTeklif

What is it about?

BuBiTeklif.com mobil uygulaması ile işinin ustası, profesyonel hizmet verenler ile hızlı, düzgün ve iyi hizmet almak isteyenleri bir araya getirdik.

BuBiTeklif

App Details

Version
1.0.6
Rating
NA
Size
13Mb
Genre
Lifestyle
Last updated
July 12, 2021
Release date
December 22, 2020
More info

App Store Description

BuBiTeklif.com mobil uygulaması ile işinin ustası, profesyonel hizmet verenler ile hızlı, düzgün ve iyi hizmet almak isteyenleri bir araya getirdik.

BuBiTeklif mobil uygulaması ile hesabını kolayca yönetebilir; oturduğun yerden tadilat, temizlik, nakliyat, montaj ve anahtar teslim proje gibi bir çok kategoride ilan verebilir, tüm işlerini oturduğun yerden halledebilirsin.

BuBiTeklif mobil uygulaması ile bir çok alanda ilana anında ulaşabilir; profesyonel hizmet veren kişilerle çalışabilir, birçok hizmete yönelik ilan verebilirsin. İhtiyaç duyduğun hizmet için fiyat tekliflerini ücretsiz alabilir, gelen teklifleri karşılaştırıp, içlerinden sana en uygun olanı seçebilirsin. En Kısa sürede çözüme ulaşıp, dilersen hizmet bitiminde yapacağın değerlendirme ile diğer kullanıcılara da yardımcı olabilirsin.

Bireysel hizmet veren bir üyemizsen, ustalığın olan konularda, istediğin kadar kategoride hizmet vermeyi seçebilir, hizmet alanların taleplerine cevap verip iş sahanı genişletebilirsin. BuBiTeklif mobil uygulaması ile sektöründe sana uygun iş fırsatlarını kaçırma!

BuBiTeklif mobil uygulaması ile ulaşabileceğin kategorilerden sadece bir kaçı:
- Boya badana
- Alçı ustası
- Banyo tadilat
- Fayans döşeme
- Ev tadilatı
- Mutfak tadilatı
- Parke döşeme
- Musluk tamiratı
- Mobilya montaj
- Ev temizliği
- Koltuk yıkama
- Halı yıkama
- Evden eve nakliyat
- Eşya depolama
- Beyaz eşya servisi
- Elektrikçi
- İç mimar

BuBiTeklif.com mobil uygulaması ile tüm işlerini kolayca hallet ve hayatını kolaylaştır!

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.