You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Buildary.Online

Mobilní aplikace Buildary

Mobilní aplikace Buildary

Buildary.Online

by First information systems
Buildary.Online
Buildary.Online
Buildary.Online

What is it about?

Mobilní aplikace Buildary.online je určena k pořizování a prohlížení denních záznamů ve stavebním deníku. Stane se vašim skvělým pomocníkem přímo na stavbě.

Buildary.Online

App Details

Version
3.05.00
Rating
NA
Size
94Mb
Genre
Business
Last updated
July 25, 2022
Release date
August 9, 2018
More info

App Store Description

Mobilní aplikace Buildary.online je určena k pořizování a prohlížení denních záznamů ve stavebním deníku. Stane se vašim skvělým pomocníkem přímo na stavbě.
Jejím cílem ale není nahradit veškerou šíři funkcionality webové aplikace Buildary.online.

Proto první kroky jako zřízení účtu, založení stavby a deníku je potřeba udělat vždy ve WEBOVÉ aplikaci na stránkách www.buildary.online. Stejně tak přidávání dalších uživatelů deníku a nastavování kompetencí je potřeba provádět přes webovou aplikaci.


Mobilní aplikaci doporučujeme tedy instalovat a používat až poté, co máte všechny základní věci nachystány ve webové aplikaci.

Online přístup 24 hodin denně
S vašimi daty můžete pracovat kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat. Webovou aplikaci Buildary.online můžete používat na svém počítači nebo notebooku. Díky mobilní aplikaci si můžete vychutnat skutečnou mobilitu. I pokud nejste online, můžete pracovat s naposledy uloženými daty v offline režimu.

Usnadnění práce díky funkcím Buildary.online
Ušetříte spoustu času zkopírováním dat předchozího dne a následným upravením odlišností. K zapsání údajů o počasí vám stačí jediné kliknutí.
Buildary.online je integrován s docházkovým systémem stavby (např. ConVision), takže jednoduše importujete seznam pracovníků přítomných daného dne. Také máte možnost uložit často používané výrazy jako šablony a užívat je opakovaně.
Sdílejte data o stavbě se svým týmem
Všechny oprávněné osoby mohou číst a vkládat denní záznamy v souladu se svými kompetencemi, aniž by se navzájem omezovaly. Mohou tak okamžitě reagovat na vzniklou situaci a přijímat potřebná opatření.

Převod řeči na text
Tato skvělá funkce vám pomůže rychle a snadno zadat denní záznam bez ohledu na jeho složitost a délku.

Soulad s právními předpisy
Naše řešení splňuje veškeré legislativní požadavky stanovené zákonem č. 183/2006 Sb. a přílohou č. 9 vyhlášky č. 499/2006 Sb. na vedení elektronického stavebního deníku. Buildary.online podporuje podpis pomocí kvalifikovaného certifikátu. Denní protokol ve formátu PDF souboru, který je podepsaný pomocí kvalifikovaného certifikátu, je právně závazným dokumentem.

Cloud - nejlepší infrastruktura pro stavebnictví
Stavby probíhají na různých místech. Infrastruktura cloudu se zdá být ideálním řešením pro práce, které mají takovýto distribuovaný charakter. Buildary.online je provozován na cloudu Microsoft Azure, nejvýkonnějším, nejdůvěryhodnějším a nejspolehlivějším z dnes nabízených cloudových řešení.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to takedown@appadvice.com and your information will be removed.