You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
CİNS

Cins Derginin güncel ve önceki sayılarını içeren mobil uygulamasıdır

Cins Derginin güncel ve önceki sayılarını içeren mobil uygulamasıdır

CİNS

by Piri Medya
CİNS
CİNS
CİNS

What is it about?

Cins Derginin güncel ve önceki sayılarını içeren mobil uygulamasıdır.

CİNS

App Details

Version
2.0.3
Rating
(3)
Size
69Mb
Genre
Magazines & Newspapers Lifestyle
Last updated
June 6, 2020
Release date
March 18, 2016
More info

CİNS is FREE but there are more add-ons

 • $10.99

  Abonelik

 • $0.99

  Ekim 2015

 • $0.99

  Eylül 2016

 • $0.99

  Haziran 2016

 • $0.99

  Mayıs 2016

 • $0.99

  Şubat 2017

App Screenshots

CİNS screenshot-0
CİNS screenshot-1
CİNS screenshot-2
CİNS screenshot-3

App Store Description

Cins Derginin güncel ve önceki sayılarını içeren mobil uygulamasıdır.
Cins Dergi hakkında;
Cins, birinci sınıf bir kültürün, birinci sınıf bir düşüncenin, birinci sınıf bir duyarlılığın dergisi olmak için yayında.
Verili kültürel iktidarın söylem üretme gücü tek kanallı ve hâkim bir dille ilerlemektedir. Kültür, medya üzerinden de üretilen bir olgudur artık günümüzde. Bütün siyasi retoriklerin altını kazdığımızda ulaşacağımız şeyin ta kendisi kültürdür. Bu noktadan hareketle siyasi söylem geliştirme açısından da yeni bir hareket alanı açmaya taliptir.
İnsanımızın en büyük sorunu kendi tanımlarını yapamamak, başkalarının tanımlarının gölgesinde yaşamaya çalışmaktır. Bu yüzden ya başkalarının kültür pazarında ürün oluyoruz ya da başkalarının ürettiği kültür ürünlerinin müşterisi…
Aslında kültürel üstünlük bir mitoloji gibi ilerler. Terör geçmişi olan bir hareketi, barış havarisi yapabilecek söylem ve ortamı üretebilir. Bunu için kültürün psikolojik üstünlüğü gereklidir. İşte Cins, bu psikolojik üstünlüğü ele geçiremese bile geriletmenin derdindedir.
Gerilettiğin şeyi, her an yenebilirsin de. Verili kültürel iktidar diline karşı tüm satırlarıyla savaşan bir mevzi dergisidir. Başkaca bir derdimiz yoktur.

Cins Dergi iOS uygulaması, Cins Derginin güncel ve önceki sayılarına ait içeriklerinin satın alınarak okunabildiği bir uygulamadır. Uygulama, Cins Derginin basılı yayınına paralel şekilde aylık olarak güncellenir.
Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir, aylık 2,99 TL karşılığında bir sayı veya yıllık 29,99 TL karşılığında 12 sayı için abonelik satın alabilirsiniz.
Ödeme, iTunes hesabı üzerinden, satın alma onayınız ile gerçekleşecektir.
1 sayı = ₺2,99 / $0,99 / €0,99
Yıllık abonelik (12 Sayı) ₺29,99 / $10,99 / €10,99
*Uygulama içi fiyatlar iTunes'da geçerli $(dolar) kuruna bağlı olarak güncellenmektedir.

Aboneliğin yenilenmesi ve otomatik yenilenme hakkında;
App Store ayarlarınızda yer alan “otomatik yenile” (auto-renew) ayarı, eğer abonelik periyodu bitiminden 24 saat öncesine kadar kapatılmadıysa, aboneliğiniz sonraki dönem için otomatik olarak yenilenir. Otomatik yenileme seçeneği kapatılarak, sonraki abonelik döneminde yenileme işleminin yapılması engellenebilir.
Otomatik yenileme seçeneği kapatıldığında, aktif aboneliğiniz dönem sonuna kadar geçerli kalır. Ayrıca satın almış olduğunuz içerikler, hesabınıza tanımlanmış haklar olacak baki kalacaktır.

Otomatik yenileme seçeneği “Apple Kimliği” altında yer alan “Abonelikler” sekmesinden kapatılmaktadır. (Apple Kimliği’nize, App Store uygulamasında Öner Çıkanlar sekmesinden, en alt kısımdaki butondan erişebilirsiniz.) Abonelikler sekmesinde “Yönet” seçeneği ile aktif aboneliklerinizi görüntüleyebilir, buradan dilediğiniz aboneliğinizin yenilenme seçeneğini kapatabilirsiniz.

Kullanım Koşulları : http://www.pirimedya.com/kosullar.html
Gizlilik Sözleşmesi : http://www.pirimedya.com/gizlilik.html

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.