You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Comfort Bilet

AYNI YERE HESAPLI YADA PAHALI DA GİDEBİLİRSİNİZ

AYNI YERE HESAPLI YADA PAHALI DA GİDEBİLİRSİNİZ

Comfort Bilet

by IPEKBILGISAYAR
Comfort Bilet
Comfort Bilet
Comfort Bilet

What is it about?

AYNI YERE HESAPLI YADA PAHALI DA GİDEBİLİRSİNİZ.

Comfort Bilet

App Details

Version
1.5
Rating
NA
Size
1Mb
Genre
Travel Utilities
Last updated
May 31, 2017
Release date
July 5, 2016
More info

App Screenshots

Comfort Bilet screenshot-0
Comfort Bilet screenshot-1
Comfort Bilet screenshot-2
Comfort Bilet screenshot-3
Comfort Bilet screenshot-4

App Store Description

AYNI YERE HESAPLI YADA PAHALI DA GİDEBİLİRSİNİZ.
Comfort Turizm Seyahat Acentamızdan artık siz değerli müşterilerizin ihtiyacını daha hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet verebilmek için online bilet alma imkanını sunduk. Siz değerli müşterilerimize; hava yolu uçak bileti, kara yolu otobüs bileti ve deniz yolu biletlerini uygun rut planlaması ve zamanlama yapabilen ve böylece sizi pahalı değil de, hesaplı seyahat etmenizi sağlamaktayız. Bu işlemlerinizi kısa süreli, hızlı bir şekilde 365 gün 24 saat online olarak yapabilirsiniz.
UÇAK
Online Uçak biletmede; Türk Hava Yolları, Anadolujet, Pegasus, Onurair, Atlasjet, SunExpres, Emirates, Singapore, Mısır, Fas, Iberia, Lufthansa, Delta, Aeroflot, Qatar ve diğer bütün hava yollarından satın almak istediğiniz uçak biletleri için seçmiş olduğunuz bilgilere göre aranılan onlarca havayolunun uçuş seçeneğini artık ekranınızda görebilirsiniz. Online bilet kullanıcılarının erken rezervasyon yapabilmesi, ucuz, cazip uçak bileti alabilmesi, uçak bileti satışı yapan havayollarını kıyaslayabilmesi, uçuş sürelerini görebilmesi için bir çok farklı filtreyi de hizmetinize sunmaktadır. Listelenen uçuşlar arasında ulasal yada uluslararası bir çok havayoluna ait biletleri uçuş bilgilerini ( uçak biletlerini ) bulabilirsiniz. Uçuş listesinden sizin için uygun olan tek yön yada gidiş dönüş uçak biletlerini seçtikten sonra gerekli bilgileri girerek uçak biletinizi satın alabilir yada rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Eğer ki uçak biletleriniz için rezervasyon yapmak istiyorsanız, yolcu adı soyadı ve iletişim bilgilerini yazarak rezervasyon yap butonuna tıklamanız yeterlidir. Rezervasyonunuz yapıldıktan sonra biletiniz ile ilgili bilgiler sms ve e-mail ile size gönderilecektir. Eğer uçak biletinizi rezervasyon yapmadan satın almak isterseniz yolcu ve iletişim bilgilerinizi yazdıktan sonra; kredi kartınız, iş cep parakod, bkm express yada paypal hesabınız ile biletinizi online satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz bilete ait PNR , uçuş bilgileri, yolcu bilgileri gibi detayları içeren sms ve e- mail size gönderilecektir.
OTOBÜS
Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından binlerce seferini bir tık ile online otobüs bileti bulmanın en kolay yoluyla otobüs firmalarının sitelerine gitmek zorunda kalmadan istediğiniz güzergâhtaki otobüs seferlerini listeleyebilir, size en uygun koltuğu seçip hızlı ve güvenli bir şekilde otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. Aradığınız otobüs firmalarından 70'in üzerinde otobüs firmasının sitelerini tek tek ziyaret etmeden tek portalda, günün dilediğiniz zamanında, yolculuk yapacağınız hattaki sefer saatlerini sorgulayıp, otobüste istediğiniz yeri seçebilir otobüs biletinizi kredi kartıyla online ödeme imkanı ile size en uygun ve en ucuz şekilde rahatlıkla satın alabilirsiniz.
İDO
Artık seyahat etmek istediğiniz, online deniz otobüsü bileti almak istediğiniz, deniz yolu ile seyahat etmek istediğiniz güzergahta bulunan seferleri listelemek için ara butonuna basmanız yeterlidir. Biletall sizin tercihlerinize göre İdo seferlerini ekranınıza getirecektir. Biletlerinin listelenmiş olduğu sefer ekranında göreceğiniz seferleri filtreleyerek; en uygun fiyatlı bileti, en ucuz bileti, size uygun saatteki İdo biletini, en konforlu feribotu, en fazla özelliği olan arabalı vapuru, en sevdiğiniz feribot koltuğunu, en sevdiğiniz deniz otobüsü tipini görüntüleyebilir sizin için en uygun şartlarda olan İdo seferine biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.