You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
COTTON BOX

iCottonBox iOS uygulaması ile evinize renk katın…

iCottonBox iOS uygulaması ile evinize renk katın…

COTTON BOX

by BATUNET BİLİŞİM
COTTON BOX
COTTON BOX
COTTON BOX

What is it about?

iCottonBox iOS uygulaması ile evinize renk katın…

COTTON BOX

App Details

Version
1.22
Rating
NA
Size
4Mb
Genre
Shopping Lifestyle
Last updated
July 28, 2016
Release date
September 2, 2015
More info

App Screenshots

COTTON BOX screenshot-0
COTTON BOX screenshot-1
COTTON BOX screenshot-2
COTTON BOX screenshot-3

App Store Description

iCottonBox iOS uygulaması ile evinize renk katın…
• AnaSayfa

Sizler için özenle seçtiğimiz birbirinden özel ürünlerimizi ve detaylarını uygulamanın ana sayfasında bulabilirsiniz.

• Koleksiyonlar

Koleksiyonlarımız, “Banyo Grubu” , “Bebek Grubu” , “Genç Grubu” , “Yatak Odası Grubu” olarak gruplandı! Bu sekmede tüm ürünlerimiz tercihinize göre incelenmeyi bekliyor.

• CottonBox Haberler

Güncel haberlerden anında haberdar olmak, CottonBox’ ın esintisinde yer almak isterseniz bu sekmeyi kullanın.

• Basında CottonBox

Çeşitli basın – yayın organlarında CottonBox ürünleri hakkında yapılan yayınları inceleyin.

• Dizilerde CottonBox

En sevdiğiniz, en çok izlediğiniz dizide kullanılan ev tekstili ürünlerinin CottonBox ürünleri olduğunu söylesek? Sevdiğiniz diziler, seveceğiniz ürünler…

• E-Katalog

Daha fazlasını görmek ister misiniz? Büyüleyici içeriği ile CottonBox Kataloğu, incelenmek için bu sekmede bekliyor. CottonBox kataloğunu indirerek istediğiniz yerde istediğiniz an internetiniz olsun, olmasın CottonBox ürünlerini inceleyebilirsiniz.

• İletişim

Bize ulaşmak mı istiyorsunuz? Bir sorunuz mu var ? Bizimle iletişim kurmak bir “tık” ötenizde. Daha da fazlası; sosyal medya hesaplarınıza giriş yapmadan uygulama içerisinden CottonBox’ ın sosyal medya hesaplarını takip edebilir, son paylaşımları anında görebilirsiniz.

• Ayarlar

CottonBox uygulaması farklıdır! Internet bağlantınız olmadığı durumlarda da uygulamamızı son verileri ile kullanmak için Offline Mod kullanım ayarını bu sekmeden aktif hale getirerek CottonBox ürünlerine her zaman her yerde ulaşabilirsiniz.

40 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren Sümaş Tekstil’in markası Cottonbox olarak;dekorasyonda trendlere vurgu yapan koleksiyonlarımızla yaşam alanlarınıza kaliteyi ve saflığı ulaştırıyoruz.Nostaljik seçimlerden modern çizgilere, vintage tasarımlardan klasik ürünlere kadar bütün beğenilere hitap eden tasarımlarımızda en saf dokunuşu hissedebilmeniz için üretimde sadece pamuk ipliği kullanıyoruz. Kullanım ömrünü maksimum düzeyde tutan özel baskı tekniğimiz ve pamuk ipliğinin sağlıklı yapısı ile en kaliteli uykularınıza zemin hazırlıyoruz.Ev tekstilinde 'en sağlıklı dokunuş' ayrıcalığını yaşamanız için; tutkuyla tasarlamaya, incelikle üretmeye ve tüm heyecanımızla sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Keyifle kullanın.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.