You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Deniz'den Toprağa

Dünyanın en gelişmiş mobil tarım uygulaması yenilendi

Dünyanın en gelişmiş mobil tarım uygulaması yenilendi

Deniz'den Toprağa

by DenizBank A.Ş.
Deniz'den Toprağa
Deniz'den Toprağa

What is it about?

Dünyanın en gelişmiş mobil tarım uygulaması yenilendi!

App Details

Version
1.0.14
Rating
NA
Size
75Mb
Genre
Finance Business
Last updated
August 23, 2021
Release date
September 20, 2017
More info

App Screenshots

Deniz'den Toprağa screenshot-0
Deniz'den Toprağa screenshot-1
Deniz'den Toprağa screenshot-2
Deniz'den Toprağa screenshot-3
Deniz'den Toprağa screenshot-4
Deniz'den Toprağa screenshot-5
Deniz'den Toprağa screenshot-6
Deniz'den Toprağa screenshot-7
Deniz'den Toprağa screenshot-8
Deniz'den Toprağa screenshot-9

App Store Description

Dünyanın en gelişmiş mobil tarım uygulaması yenilendi!
Denizden Toprağa yepyeni ara yüzü ile artık çok daha hızlı ve kullanıcı dostu. Üstelik tarlanızı, ürünlerinizin gelişimini uydu görüntüleriyle anık olarak rahatlıkla takip edebilir, bankacılık işlemlerinizi uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tarımsal girdi alımlarında avantajlı kampanyalara herkesten önce ulaşabilir, uygulama kullanıcılarına özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.
Denizden Toprağa Nedir? Ücretli midir?
Deniz’den Toprağa, üretim maliyetlerini düşürüp verimini artırmak isteyen çiftçilere teknoloji desteğiyle özel çözümler üreten bir zirai danışmanlık uygulamasıdır. İşinin ehli danışmanlarımız ile çiftçilerimizin tüm ihtiyaçlarına anında cevap verir. Üstelik DenizBank müşteri olsun ya da olmasın tamamen ücretsiz!
Denizden Toprağa ile neler yapabilirim?
Uygulamamız ile uzman ekipler tarafından hazırlanan özel programlarla Türkiye genelinde yetiştirilen yüzlerce zirai ürün için bölgenize uygun tavsiyeleri alabilirsiniz. Nasıl mı? Yapmanız gereken tek şey yetiştirdiğiniz ürün ve bölge ile ilgili istenilen bilgileri uygulamaya kaydetmek. İlettiğiniz verilere göre size özel ilaçlama, gübreleme, sulama, ekim ve hasat tavsiyelerini alabilirsiniz. Doğru planlamada üretiminize destek olan Denizden Toprağa ile maliyet tasarrufunyaparak daha fazla verim elde edebilirsiniz.
• Tarlanızı size düzenli iletilecek uydu görüntüleri ile takip edebilir, az gelişmiş ya da sorunlu bölgeleri anında takip edebilirsiniz.
• Hava durumu takip sistemimizle tarlalarınızın 5 günlük hava durumunu takip edebilir ve zirai don, aşırı yağış, sel gibi olası risklerle ilgili önceden uyarılırsınız.
• Tarlanız, yetiştirdiğiniz ürün ile ilgili tüm sorularınızı, konusunda uzman Ziraat Mühendisi ekibimize fotoğraf, video, ses kaydı ile veya yazılı olarak aktarabilirsiniz. Sorularınız en kısa sürede uygulama üzerinden cevaplanır veya uygulamaya kayıtlı telefonunuzdan aranarak bilgilendirilirsiniz.
• Hal ve Borsa Fiyatlarını takip edebilir, çeşitli hal ve borsalarda oluşan en güncel fiyatları anlık olarak izleyebilirsiniz.
• Tarım sektörüne dair tüm gelişmeler, haberler, resmi duyurular, hibe ve destek açıklamaları, avantajlı kampanyalar, bildirim olarak telefonunuza düşer.
• Kullanmadığınız traktörü, işlemediğiniz tarlayı kiraya verip; ihtiyacınız olduğunda diğer çiftçilerin traktörlerini, arazilerini kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz.
• Yetiştirdiğiniz ürüne dair devlet desteklemelerini uygulama üzerinden otomatik hesaplatabilir, başvuru evrakına hemen ulaşabilirsiniz.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.