You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
DentalBlog

Tüm Dünyadan diş hekimleri ve diş teknisyenleri bilgi ve tecrübelerini Dentalblog'da paylaşarak kendi bilgi ağlarını kurarlar

Tüm Dünyadan diş hekimleri ve diş teknisyenleri bilgi ve tecrübelerini Dentalblog'da paylaşarak kendi bilgi ağlarını kurarlar

DentalBlog

by MEHMET OZTORUN
DentalBlog
DentalBlog
DentalBlog

What is it about?

Tüm Dünyadan diş hekimleri ve diş teknisyenleri bilgi ve tecrübelerini Dentalblog'da paylaşarak kendi bilgi ağlarını kurarlar.

DentalBlog

App Details

Version
1.2
Rating
NA
Size
13Mb
Genre
Business Social Networking
Last updated
December 12, 2018
Release date
December 8, 2018
More info

App Screenshots

DentalBlog screenshot-0
DentalBlog screenshot-1
DentalBlog screenshot-2
DentalBlog screenshot-3

App Store Description

Tüm Dünyadan diş hekimleri ve diş teknisyenleri bilgi ve tecrübelerini Dentalblog'da paylaşarak kendi bilgi ağlarını kurarlar.
Dentalblog Ne Yapar ?
• Paylaşılan tüm bilgilerin ilgili branş başlıkları altında toplanması ile yaşayan büyük bir kütüphane ve araştırma ortamı sunar.
• Diş hekimliği ile ilgili güncel gelişmelerin tek elden takip edilmesini sağlar. İstenilen kişi, branş ve kategorilere odaklanarak bilgi sürekliliği sağlar.
• Diş hekimliği bilgi kültürünü canlı tutar.
• İş ortamında diş hekimi ve diş teknisyenlerinin ihtiyaç duyduğu herşeye kısa sürede ulaşabilmesini sağlar.
• Meslektaşlar arasında deneyimlerin paylaşılabilmesi için uygun zemin hazırlar.
DentalBlog'da Kimler var?
Tüm Dünyadan;
• Diş Hekimleri
• Diş Teknisyenleri
• Dental Kurumlar
• Dental firmalar burada buluşuyor.

DentalBlog'da Neler Var ?
Detaylı Arama Sayfası : Diş hekimleri, diş teknisyenleri, dental kurum ve firmalar arasında bunun yanısıra Dentalblog içersinde paylaşılmış tüm içerikler hakkında araştırma yapılabilir.
Üç Farklı Akış Sayfası : Takip ettiğiniz kişi, kategori (branş), blog ve aynı zamanda takip etmediğiniz tüm dünyadan yapılan paylaşımları kolayca görebilmenizi sağlar.
Blog Sayfası : Özel Tasarlanmış makale editörü ile çeşitli başlıklarda detaylı sunum ve paylaşım yapılabilir, aynı zamanda ilgili kategoride listelenir.
Klinik Blog Sayfası : Diş hekimlerine özel olarak tasarlanmıştır, yazdıkları makale ve sunumları hastaları ile Dişbilgisi ( disbilgisi.com ) üzerinden paylaşabilirler. Buradan gelen yorum ve sorulara cevap verebilirler.
Paylaşım : Blog açmadan da; hızlı ve kategorilere uygun video, fotograf, animasyon ve metin paylaşılabilir.
Mesajlaşma : Takipçilerle yada takip edilen kullanıcılarla iletişim kurulabilir.
Kategoriler Sayfası : Oldukça kullanışlı olan bu sayfa ile Diş Hekimi, Diş Teknisyeni ve Ortak kategorileri arasından seçim yaparak DentalBlog'u size özel hale getirebilirsiniz.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.