You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Dergilik

Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden dilediğinizi okumanızı sağlayan dijital dergi okuma platformudur

Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden dilediğinizi okumanızı sağlayan dijital dergi okuma platformudur

Dergilik

by TURKTELL BILISIM SERVISLERI A S
Dergilik
Dergilik
Dergilik
FREE in the App Store

What is it about?

Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden dilediğinizi okumanızı sağlayan dijital dergi okuma platformudur. Dergilik'teki 450'dan fazla dergi 40'tan fazla gazetenin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilir, sevdiğiniz yayınları her zaman her yerde yanınızda taşırsınız.

Dergilik

App Details

Version
5.3.4
Rating
(85)
Size
137Mb
Genre
Magazines & Newspapers
Last updated
June 6, 2018
Release date
April 27, 2011
More info

Dergilik is FREE but there are more add-ons

 • $4.99

  Dergilik paketi

 • $0.99

  Dijital Sayı Seviye 1

 • $1.99

  Dijital Sayı Seviye 2

 • $0.99

  Marie Claire - Nisan 2014

 • $0.99

  Haftasonu - 23.hafta 2014

 • $0.99

  Elele - Haziran 2014

 • $0.99

  Marie Claire - Mayıs

 • $0.99

  Men's Health - Nisan 2014

 • $0.99

  Lezzet - Nisan 2014

 • $0.99

  Lezzet - Mart

App Screenshots

Dergilik screenshot-0
Dergilik screenshot-1
Dergilik screenshot-2
Dergilik screenshot-3
Dergilik screenshot-4
Dergilik screenshot-5

App Store Description

Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden dilediğinizi okumanızı sağlayan dijital dergi okuma platformudur. Dergilik'teki 450'dan fazla dergi 40'tan fazla gazetenin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilir, sevdiğiniz yayınları her zaman her yerde yanınızda taşırsınız.

Ayrıca;
- Ana sayfada Dergiler ve Gazetelerden seçilmiş öne çıkan makaleleri okuyabilir,
- Otomatik indirme özelliği ile dilediğiniz dergilerin güncel sayısı geldiğinde otomatik olarak cihazınıza indirilmesini sağlayabilir,
- Cropy ile dilediğiniz sayfaları kesip saklayabilir (Dergilerim > Kliplerim altında ya da cihazınızın foto galerisinde) veya arkadaşlarınızla paylaşabilir,
- İndirdiğiniz yayınları internetiniz olmadan çevrim dışı iken okuyabilirsiniz.

ABONELİK ve ÜCRETLENDİRME:

- Dergilik'ten tüm operatör kullanıcıları faydalanabilir.
- Aboneliklerin görüntülenebilmesi için uygulamaya giriş yapılması yeterlidir. Giriş yapma işlemi tamamen ücretsizdir.
- Tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik'te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş Turkcell aboneleri tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden yüzlerce dergiyi keyifle indirip okuyabilirler.
- Tarife paketi kapsamına Dergilik eklenmemiş Turkcell kullanıcıları DERGI yazıp 2200’ye kısa mesaj göndererek ya da uygulama içerisindeki "Abone Ol" sekmesine tıklayarak aylık sadece 16,90 TL’ye tüm dergilere abone olabilirler. Dergilik'te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş Turkcell aboneleri tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden yüzlerce dergiyi keyifle indirip okuyabilirler.
- Dergilik abonelik servisinden faydalanan Turkcell aboneleri, aboneliklerini IPTAL etmedikleri sürece abonelikleri devam eder, IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder.
- Diğer operatör kullanıcıları AppStore üzerinden Dergilik kapsamındaki tüm dergilere aylık 16,99 TL ödeyerek abone olabilirler. Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek, uygulama içinde gezinmek için kullanacakları data operatörlerindeki mobil / sabit data tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
- Diğer operatör kullanıcılarımız Dergilik abonelik paket satın alma işlemini uygulama içi satın alma ile gerçekleştirerek tüm dergilere aylık 16,99 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz. Ödeme yaptığınıza dair e-postanıza Apple tarafından fatura gönderilir. Geçerli periyodun bitmesinden en az 24 saat önce otomatik yenileme seçeneği kapatılmadığı sürece üyeliğiniz otomatik olarak yenilenir.
- App Store üzerinden uygulama içi aboneliki alımlarında, hesap ayarlarından üyelik tercihlerinizi değiştirmediğiniz sürece geçerli periyodun bitişinden 24 saat önce iTunes hesabınızdan yenileme için aynı miktarda para çekilir.
- Cihazınızdan satın alma yaptıktan sonra hesap ayarları üzerinden üyeliklerinizi yönetebilirsiniz.
- Aktif üyelik süresi içinde üyelik iptal edilemez.

TEKİL SATIN ALMA:
- Tarife paketleri kapsamına Dergilik eklenmemiş Turkcell kullanıcıları ile diğer operatör kullanıcıları uygulama içerisinde yer alan ücretli dergileri tekil olarak da satın alabilirler. Tekil satın alım için fiyat seviyeleri şöyledir:
4,49 TL (tek dergi)
8,99 TL (tek dergi)
12,99 TL (tek dergi)
17,99 TL (tek dergi)
- Tekil dergi indirme işlemleri yapan kullanıcıların indirme işlemi için kullanacakları mobil internet/sabit internet, bağlı bulunulan mobil/sabit operatörlerinin tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Dergilik servisi hakkında detaylı bilgiye mobil uygulamanın Yardım > Sık Sorulan Sorular bölümünden ulaşabilirsiniz. Güvenlik Politikamıza ise http://www.turkcell.com.tr/tr/gizlilik-ve-guvenlik linkinden ulaşabilirsiniz.

Her sürümde sizden gelen yorumları dikkate alarak iyileştirmeler yapmaya özen gösteriyoruz. Yorum, öneri ve şikayetlerinizi uygulama içindeki Yardım > Bize Ulaşın ya da e-posta ile [email protected] üzerinden iletebilirsiniz.

Keyifli okumalar dileriz.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.