You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Efsun Abla Kahve Falı, Tarot

Efsun Abla, seni kahve falının derin anlamlar yüklü kapılarında karşılayıp telve yorumlama sanatının büyüsüyle buluşturuyor

Efsun Abla, seni kahve falının derin anlamlar yüklü kapılarında karşılayıp telve yorumlama sanatının büyüsüyle buluşturuyor

Efsun Abla Kahve Falı, Tarot

by Novart Digital Inc.
Efsun Abla Kahve Falı, Tarot
Efsun Abla Kahve Falı, Tarot
Efsun Abla Kahve Falı, Tarot

What is it about?

Efsun Abla, seni kahve falının derin anlamlar yüklü kapılarında karşılayıp telve yorumlama sanatının büyüsüyle buluşturuyor. Yüzlerce yıllık bir gelenek olan kahve falı, günümüze taşınan bütün birikimiyle sana yol gösterecek bir hazineye dönüşüyor.

Efsun Abla Kahve Falı, Tarot

App Details

Version
7.0.0
Rating
(73)
Size
87Mb
Genre
Lifestyle
Last updated
January 31, 2021
Release date
March 14, 2017
More info

Efsun Abla Kahve Falı is FREE but there are more add-ons

  • $2.99

    Mini Paket - 50 Kredi

App Screenshots

Efsun Abla Kahve Falı, Tarot screenshot-0
Efsun Abla Kahve Falı, Tarot screenshot-1
Efsun Abla Kahve Falı, Tarot screenshot-2
Efsun Abla Kahve Falı, Tarot screenshot-3
Efsun Abla Kahve Falı, Tarot screenshot-4
Efsun Abla Kahve Falı, Tarot screenshot-5
Efsun Abla Kahve Falı, Tarot screenshot-6

App Store Description

Efsun Abla, seni kahve falının derin anlamlar yüklü kapılarında karşılayıp telve yorumlama sanatının büyüsüyle buluşturuyor. Yüzlerce yıllık bir gelenek olan kahve falı, günümüze taşınan bütün birikimiyle sana yol gösterecek bir hazineye dönüşüyor.

Efsun Abla bazen cevabını başka yerde bulamadığın soruların cevabı bazen de gönlündeki dert ortağın oluyor.

Efsun Abla ile tanışanların günü kahvesiz ve keyifsiz geçmiyor!

Efsun Abla seni geçmişin büyüsü ve bugünün teknolojisi ile karşılıyor. Binbir sohbetle kalabalık içinde, bazen de kendi başına kapattığın kahve falları sana hem arkadaş hem de yoluna bir ışık oluyor. İçinden geçen soruların en samimi, en uzun, en detaylı cevapları seni tam şuanda Efsun Abla’da bekliyor!

Efsun Abla, falları ile hayatın akışını yorumlarken sana şahane bir sohbetle eşlik ediyor.

Sadece kahve falı ile yetinemeyenler, Tarot Falı olmazsa olmaz diyenler için!
Efsun abla yüzlerce yıldır yorumlanan ve en ünlü falcıların yorumlarına dayanan özel açıklamalar ile Tarot kartlarını seçmeni bekliyor. Aşk, aile, para ve iş hayatına dair tüm detaylar senin için özenle hazırlanıyor.

Gününüz burç yorumları ile neşeleniyor!

Efsun Abla astrolojinin bütün gizemini ayaklarının altına seriyor. Kaderindeki en özel sırlar ve bilmek istediğin her şey şimdi önünde seriliyor.

Melek kartlarından sana mesaj var!

Hayattaki anlam arayışına bir cevap da Melek Kartları’ndan geliyor. Cevabını bulamadığın her şeyin çözümü sana bir işaret ve ışık olarak gönderiliyor.

Tek yapman gereken merak ettiğin şeye odaklanmak ve 132 kart arasından dilediğin kartı seçmek. Sorunu sor ve gerisini meleklere bırak. Sana yardıma gelmeleri sadece birkaç saniye sürüyor.

Melek kartını seçerek aklındaki soruların cevaplarını bulacak, kahve falı ile gününü güzelleştirecek, günlük burç yorumları sayesinde enerjini yenileyeceksin! Üstelik Tarot kartlarında yoluna ışık olacak mucizevi anlamlar bulacaksın.

Efsun Abla heyecan ve gizem dolu dünyasını bütün fal severlere açıyor. Hayatını yorumlamak, özel işaretlerin gizemini çözmek isteyen herkesi bu büyülü evrene davet ediyor.

Herkes Tarot bakar ama Efsun Abla Uygulaması sana bambaşka bir dünya sunuyor!

Efsun Abla gücünü kadınların güzelliğinden ve gizeminden alıyor!
Kainatın bütün enerjisini sana ışık olabilmesi için fincanında toplayıp; görebileceğin en detaylı anlatımla sana aktarıyor.

Kahve keyfinin en iyi tamamlayıcısı Efsun Abla!

Mis kokan kahveler içildikten sonra sıra geliyor Efsun Abla Kahve Falı uygulamasının açılmasına! Mistik duyguların rehberliğini yapan bu uygulama sayesinde geçmişten kalan sıkıntılar, bugünden aklımıza takılanlar birer birer ortaya dökülüyor.

İster kahve falı, ister tarot olsun en güzel yorumlar, en detaylı cevaplar, en uzun açıklamalar seni Efsun Abla’da bekliyor. Sadece dileğine odaklan ve gerisini Efsun Abla’ya bırak!

Unutma!
Efsun Abla Fal Uygulamaları arasındaki en detaylı yorumcudur. Senin kalbindeki her noktaya dokunur, aklındaki tüm soruları cevaplar. Efsun Abla varsa her zaman çözüm vardır.

Neden Efsun Abla?

Efsun Abla’da her şey senin rahatın için düşünüldü. E-postanı paylaşmadan, üye kaydı yapmadan kolayca giriş yapabilir; fal yorumlarını telefonunda saklayabilir veya arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

--------------------

Abonelik Ücretleri ve Şartlar:

₺8,49/hafta
₺23,99/ay
₺117,99/yıl

iTunes hesabı mevcut dönemin sona ermesine 24 saat kala abonelik yenileme için ücretlendirilecektir. Otomatik yenileme kapalı değilse abonelik otomatik olarak aynı ücretle yenilenir. iTunes hesap ayarlarına giderek aboneliğinizi değiştirebilir ve otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz. iTunes hesabınız satın alma onaylandıktan sonra ücretlendirilecektir. Eğer sunulmuşsa ücretsiz deneme döneminin kullanılmayan bölümü kullanıcı bu yayına dair bir abonelik satın aldığında iptal edilir.

Aboneliğinizi aşağıdaki linkten iptal edebilirsiniz:

https://support.apple.com/tr-tr/HT202039

Gizlilik Politikası: https://novartdigital.com/efsun-abla-privacy-policy.html

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.