You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Falavanga: Tarot ve Kahve Falı

İyi haberler bende

İyi haberler bende

Falavanga: Tarot ve Kahve Falı

by Deploy
Falavanga: Tarot ve Kahve Falı
Falavanga: Tarot ve Kahve Falı
Falavanga: Tarot ve Kahve Falı

What is it about?

İyi haberler bende! Ee, ne demişler; iyi bakan, iyi görür.

Falavanga: Tarot ve Kahve Falı

App Details

Version
5.0.8
Rating
(5)
Size
117Mb
Genre
Lifestyle
Last updated
November 29, 2022
Release date
November 3, 2015
More info

App Screenshots

Falavanga: Tarot ve Kahve Falı screenshot-0
Falavanga: Tarot ve Kahve Falı screenshot-1
Falavanga: Tarot ve Kahve Falı screenshot-2
Falavanga: Tarot ve Kahve Falı screenshot-3
Falavanga: Tarot ve Kahve Falı screenshot-4
Falavanga: Tarot ve Kahve Falı screenshot-5
Falavanga: Tarot ve Kahve Falı screenshot-6

App Store Description

İyi haberler bende! Ee, ne demişler; iyi bakan, iyi görür.

Ücretsiz bir fal uygulaması olan Falavanga’yı indir, kahve, tarot ve günlük astroloji falına istediğin her an ulaş. Geçmiş, günümüz ve gelecek sorularıyla hakkında bilmek istediğin her şeyi sana istediğin her an her yerde söyleyeyim. Merak etme, sana telefonun kadar yakınım…

Falavanga’da neler mi Var?

-Günlük Burç Yorumu
Ücretsiz günlük burç yorumları ile yıldızların konumlarına göre en olası tahminleri sunuyorum. Yalnızca senin değil, sevdiklerinin de güneş, ay ve yükselen burcunu öğrenip karakter özellikleri hakkında fikir sahibi olabilirsin. Yıldız astrolojisine göre hesaplanan günlük burç yorumları, her gün sana özel güncellenmektedir.-Kahve Falı
Kahve fincanındaki şekiller sandığından çok şey anlatıyor olabilir. Telvelerdeki şekillere göre falını sana özel değerlendirir ve yaşın, cinsiyetin, ilişki durumun gibi bilgileri de göz önünde bulundurarak fincanındaki simgelerin sana neler getirebileceğini söyleyebilir, kişiselleştirilmiş kahve falı yorumları ile fincanının ile gerçekler arandaki bağlantın olabilirim. Hem de ücretsiz!

-Tarot Falı
Tarot destesinin dilinden onu bilen yorumcu anlar. Falavanga, Tarot'un her halini senin için öğrendi. Yüksek donanıma sahip profesyonel üstatlardan öğrenilen Tarot ilimi sayesinde seçtiğin kartların gizemi içindeki enerjiyi açığa çıkartıyor.

-3D Tarot Falı
Geleneksel Tarot Falı yaklaşımının yanı sıra gözüyle görmeden inanamayanlar için 3D Tarot Falı kullanıma hazır! Tarot kartlarının gizemli havasını ister kendi masana, ister yere, isteren koltuğunun üzerine yansıt, gözünle gör, yüreğinle seçin. Seçtiğim kartlar senin için kişiselleştirilmiş olarak yorumlansın!

Günlük kahve, tarot ve astroloji falın Falavanga’da seni bekliyor!

Terms of Use: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/dev/stdeula/

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to takedown@appadvice.com and your information will be removed.