You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Festiwal Biegów - Bieganie 365

Aktualności ze świata biegania, rozbudowany kalendarz imprez, planer startów, biegi w Krynicy na wyciągnięcie… telefonu z kieszeni

Aktualności ze świata biegania, rozbudowany kalendarz imprez, planer startów, biegi w Krynicy na wyciągnięcie… telefonu z kieszeni

Festiwal Biegów - Bieganie 365

by Fundacja Festiwal Biegow
Festiwal Biegów - Bieganie 365
Festiwal Biegów - Bieganie 365
Festiwal Biegów - Bieganie 365

What is it about?

Aktualności ze świata biegania, rozbudowany kalendarz imprez, planer startów, biegi w Krynicy na wyciągnięcie… telefonu z kieszeni! Uruchamiamy aplikację mobilną Festiwal Biegów – Bieganie 365. Z naszą aplikacją nie przegapisz żadnej imprezy i atrakcji!​

Festiwal Biegów - Bieganie 365

App Details

Version
1.1.3
Rating
NA
Size
32Mb
Genre
Sports Lifestyle
Last updated
April 22, 2021
Release date
March 6, 2020
More info

App Screenshots

Festiwal Biegów - Bieganie 365 screenshot-0
Festiwal Biegów - Bieganie 365 screenshot-1
Festiwal Biegów - Bieganie 365 screenshot-2
Festiwal Biegów - Bieganie 365 screenshot-3
Festiwal Biegów - Bieganie 365 screenshot-4

App Store Description

Aktualności ze świata biegania, rozbudowany kalendarz imprez, planer startów, biegi w Krynicy na wyciągnięcie… telefonu z kieszeni! Uruchamiamy aplikację mobilną Festiwal Biegów – Bieganie 365. Z naszą aplikacją nie przegapisz żadnej imprezy i atrakcji!​

Festiwal Biegów – Bieganie 365 to mobilny kanał portalu www.FestiwalBiegow.pl. To jedyne tak obszerne ilościowo i geograficznie oraz aktualne medium biegowe w Polsce! Treść serwisu tworzą m.in. kalendarz imprez biegowych, nordic walking, triathlonowych i rowerowych, zapowiedzi, wyniki i relacje oraz klipy wideo i galerie zdjęć z wydarzeń w całej Polsce. Ponadto strona oferuje plany treningowe oraz porady dietetyczne dla osób aktywnych, testy sprzętu, konkursy z nagrodami…. i wiele wiele więcej!

Grzegorz Rogowski, redaktor naczelny portalu www.FestialBiegow.pl: - Jesteśmy najczęściej i najobszerniej aktualizowanym internetowym medium o bieganiu w Polsce! Nasi dziennikarze i współpracownicy obecni są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego dla biegaczy, walkerów czy triathlonistów, a w cyklu dziennym na stronie pojawia się kilkadziesiąt nowych publikacji i nowych imprez w kalendarzu wydarzeń. Jako jedyni w Polsce działamy przez 365 dni w roku, także w weekendy i święta!

Działalność portalu www.FestiwalBiegow.pl to nieustanny i dynamiczny rozwój - poszerzanie i uatrakcyjnianie oferty, docieranie do kolejnych odbiorców. Aplikacja mobilna to kolejny ważny krok w rozwoju serwisu. Liczymy, że stanie się dla Was nieodłącznym towarzyszeniem startów i przygotowań do bicia rekordów – jakich tylko sobie wymarzycie!

Aplikacja zwiera trzy zakładki i szereg funkcjonalności:

Wiadomości - zakładka grupuje aktualności i ciekawostki dot. biegów w Polsce i na świecie oraz biegaczy - elity, ale przede wszystkim amatorów, którzy w bieganiu czy nordic walking znaleźli hobby czy sposób na poprawę stanu zdrowia. W łatwy sposób możecie podzielić się ze znajomymi interesującymi Was treściami (udostępnić na facebooku, wysłać e-mailem, wiadomością SMS itp.) czy utworzyć zestawienie ulubionych wpisów (np. z planami treningowymi) – dostępnych w dowolnym momencie za naciśnięciem jednego tylko przycisku. Dzięki powiadomieniom możecie otrzymywać - wprost na swój telefon! - najważniejsze informacje dnia czy tygodnia.

Kalendarz imprez - zakładka zawiera obszerne i na bieżąco aktualizowane zestawienie wydarzeń biegowych, nordic walking, triathlonowych i rowerowych, z uwzględnieniem najważniejszych aspektów imprezy (miejsce, dystans, organizator, atest trasy, punkty doświadczenia ITRA) czy użytecznych linków (rejestracja, regulamin, strona internetowa, fanpage, itd.). Unikalną cechą zakładki jest moduł „Moje starty”, dzięki któremu - po uprzedniej rejestracji - możecie stworzyć swój własny, spersonalizowany kalendarz startów! A my będziemy automatycznie przesyłać Wam wyniki tych wydarzeń oraz najważniejsze informacje z nimi związane!

Festiwal Biegów - zakładka dedykowana naszemu autorskiemu wydarzeniu - TAURON Festiwalowi Biegowemu w Krynicy-Zdroju. To jedno z największych, a przy tym najwszechstronniejszych wydarzeń dla miłośników aktywności fizycznej w Polsce. Rokrocznie w małopolskim uzdrowisku pojawia się ok. 20 tys. osób, by rywalizować i bawić się w blisko 30 konkurencjach. Imprezie towarzyszą spotkania z gwiazdami sportu, warsztaty i seminaria dla biegaczy, strefy aktywności, koncerty. Zakładka zawiera najistotniejsze informacje dot. imprezy w Krynicy a także naszej działalności, realizowanej przez cały rok w ramach Fundacji „Festiwal Biegów”.

Grzegorz Rogowski: - Aplikacja Festiwal Biegów to zawsze aktualne źródło wiedzy o polskich biegach i biegaczach, wydarzeniach biegowych w Europie i na świecie, rekordach, biegowych ciekawostkach... Korzystając regularnie z narzędzia zatopicie się w świat biegowej rywalizacji i zabawy! Do czego gorąco zachęcam!

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.