You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Footroll

Footroll – to tylko piłka nożna

Footroll – to tylko piłka nożna

Footroll

by Magorzata Krawczyk
Footroll
Footroll
Footroll

What is it about?

Footroll – to tylko piłka nożna! Treści portalu odwiedzanego rocznie przez ponad 2 miliony Polaków, generującego ponad 3 miliony wyświetleń każdego miesiąca teraz dostępne są w formie wygodnej aplikacji mobilnej!

Footroll

App Details

Version
1.2.1
Rating
(1)
Size
52Mb
Genre
News Sports
Last updated
October 15, 2020
Release date
May 5, 2020
More info

App Screenshots

Footroll screenshot-0
Footroll screenshot-1
Footroll screenshot-2
Footroll screenshot-3

App Store Description

Footroll – to tylko piłka nożna! Treści portalu odwiedzanego rocznie przez ponad 2 miliony Polaków, generującego ponad 3 miliony wyświetleń każdego miesiąca teraz dostępne są w formie wygodnej aplikacji mobilnej!

Bądź na bieżąco dzięki aktualnym wiadomościom piłkarskim oraz multimediom. Codziennie wrzucamy świeże newsy i komentarze pisane przez naszą redakcję pasjonatów futbolu. Ponadto publikujemy najciekawsze statystyki i ciekawostki ze świata piłki nożnej, a także wygrane memy na poprawę humoru. Nie brakuje również materiałów video z boisk i nie tylko! Już nigdy nie będziesz musiał narzekać, że powiadomienie o filmie z kanału Footroll (największy pod względem subskrypcji kanał poświęcony wydarzeniom piłkarskim w Polsce) do Ciebie nie przyszło, bo mamy własny system notyfikacji push. Jeśli jesteś pełnoletni możesz dodatkowo brać udział w naszej cotygodniowej lidze typerów „Co za typy” i wygrywać nagrody o równowartości 1500 złotych.

NEWSY – opisujemy co w murawie piszczy. Naszym priorytetem jest TOP 5 lig europejskich (Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga oraz Ligue 1), ale gdy tylko wydarzy się coś ciekawego na innym podwórku – na pewno o tym napiszemy. Nie zapominamy również, że Ekstraklasa to wciąż najpopularniejsze rozgrywki w naszym kraju i poświęcamy jej odpowiednio dużo miejsca. W wielu wpisach znajdziecie opinie na dany temat (tweety, wypowiedzi itp.), więc poza czystą informacją dostajesz również komentarz. Aha! I oczywiście transfery to ten element, z którym zawsze jesteśmy na bieżąco!

FOOTLOL – tutaj znajdziecie wszystkie grafiki (ciekawostki i statystyki piłkarskie, składy itp.), memy oraz materiały video (najciekawsze materiały znalezione w sieci, w tym filmiki z boisk, ale także podlinkowane materiały, jakie założyciel projektu Maciek „DissBlaster” Krawczyk publikuje na YouTube). W skrócie – wszystko, co wydarzyło się w piłce nożnej w formie multimedialnej dla osób, które chcą być na bieżąco, ale akurat nie mają czasu na wczytanie się w newsy.

CO ZA TYPY – liga typerów, w której uczestniczy tysiące graczy! Wystarczy, że zalogujesz się w aplikacji, potwierdzisz swoją pełnoletność i możesz brać udział w cotygodniowej zabawie poprzez typowanie wyników 10 wybranych spotkań. Dla najlepszych sponsor aplikacji przewidział nagrody o równowartości 1500 złotych – co tydzień! W tej zakładce znajdziecie również specjalne, nigdzie niepublikowane nagranie od Maćka „DissBlastera”, Krawczyka w którym pokazuje jak wypada w lidze typerów oraz dzieli się swoimi kuponami.

Pobierz za darmo i miej dostęp do świata futbolu na wyciągnięcie ręki. I pamiętaj – Footroll to tylko piłka nożna!

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.