You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Giydir Beni

Ne giysem derdine son

Ne giysem derdine son

Giydir Beni

by Aee Corporation
Giydir Beni
Giydir Beni
Giydir Beni

What is it about?

Ne giysem derdine son. Alanında uzman tasarımcılarımız size özel kombinler hazırlamak için seni bekliyor. Üye ol ve kullanmaya başla.

Giydir Beni

App Details

Version
1.5
Rating
NA
Size
23Mb
Genre
Lifestyle Social Networking
Last updated
October 9, 2019
Release date
February 6, 2019
More info

App Store Description

Ne giysem derdine son. Alanında uzman tasarımcılarımız size özel kombinler hazırlamak için seni bekliyor. Üye ol ve kullanmaya başla.

PREMIUM KULLANICILAR İÇİN

Bu uygulamanın premium özelliklerine erişmek için üyelik satın alınması gerekmektedir. Üç adet üyelik opsiyonu bulunmaktadır:
Bronz Aylık Üyelik $1,99 (veya yerel para birimi cinsinden karşılığı) tutarındadır ve iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.
Altın Üyelik Paketi $2,99 (veya yerel para birimi cinsinden karşılığı) tutarındadır ve iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.
Platin Üyelik Paketi $5,49 (veya yerel para birimi cinsinden karşılığı) tutarındadır ve iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.
Üyelik, mevcut ödeme döneminin bitmesine en az 24 saat kala iptal edilmediği takdirde, otomatik olarak yenilenecektir.
Hesap Ayarları içerisinden üyelik tercihleri değiştirilmediği sürece, mevcut ödeme döneminin bitmesine 24 saat kala iTunes hesabından ödeme otomatik olarak alınacaktır. Satın alım sonrasında üyelik tercihleri Hesap Ayarları içerisinden yönetilebilir. Eğer teklif edilirse, ücretiz deneme sürecinin kullanılmamış her hangi bir kısmı abonelik satın alınınca süreden kesilebilir.

Gizlilik Politikası: https://giydirbeni.com.tr/gizlilik.html
Hizmet Koşulları: https://giydirbeni.com.tr/hizmet.html

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.