You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Kolay Sınav: YKS TYT AYT

Kolay Sınav uygulaması üniversiteye giriş (YKS-TYT-AYT) sınavında en büyük yardımcın olacak

Kolay Sınav uygulaması üniversiteye giriş (YKS-TYT-AYT) sınavında en büyük yardımcın olacak

Kolay Sınav: YKS TYT AYT

by okan eren
Kolay Sınav: YKS TYT AYT
Kolay Sınav: YKS TYT AYT
Kolay Sınav: YKS TYT AYT

What is it about?

Kolay Sınav uygulaması üniversiteye giriş (YKS-TYT-AYT) sınavında en büyük yardımcın olacak! Çözemediğin soruları ücretsiz sorabilir, motivasyon yazıları ile motivasyon kazanabilir, Sosyal bölümünde bütün sınavlar hakkında (TYT-AYT-YKS) fikir alışverişinde bulunabilirsin. Ayrıca sana özel Koçluk ve Rehberlik tamamen ücretsiz!Kolay Sınav: YKS TYT AYT

App Details

Version
5.7.9
Rating
(3895)
Size
19Mb
Genre
Education Social Networking
Last updated
February 2, 2021
Release date
December 23, 2017
More info

App Screenshots

Kolay Sınav: YKS TYT AYT screenshot-0
Kolay Sınav: YKS TYT AYT screenshot-1
Kolay Sınav: YKS TYT AYT screenshot-2
Kolay Sınav: YKS TYT AYT screenshot-3

App Store Description

Kolay Sınav uygulaması üniversiteye giriş (YKS-TYT-AYT) sınavında en büyük yardımcın olacak! Çözemediğin soruları ücretsiz sorabilir, motivasyon yazıları ile motivasyon kazanabilir, Sosyal bölümünde bütün sınavlar hakkında (TYT-AYT-YKS) fikir alışverişinde bulunabilirsin. Ayrıca sana özel Koçluk ve Rehberlik tamamen ücretsiz!Çözemediğin soruların mı var? Ücretsiz olarak çözemediğin soruları Soru Sor sekmesinde sorabilir, başkalarının sorduğu soruları cevaplayabilirsin! YKS sınavına dahil olan TYT ve AYT için çözemediğin matematik, Türkçe, fizik gibi derslerden soru sorabilirsin.Akıllı Rehberlik artık Kolay Sınav'da! Ücretsiz olarak faydalanabileceğin Akıllı Rehberlik'te çözdüğün konuları takip edebilir, kendine özel notlar hazırlayabilir, çözdüğün soruların takip edebilirsin.


Sınava kaç gün kaldığını mı merak mı ediyorsun ? Her daim sınav sayacını görebilmen için uygulamamıza entegre ettik. YKS-TYT-AYT Sayacı ile sınava ne kadar zaman kaldığını görebilirsin ! Sadece aşağıdaki sınavların sayacı bulunmaktadır.


TYT Geri Sayım

AYT Geri Sayım

YKS Geri Sayım


Rehberliğe veya Koçluğa mı ihtiyacın var ? Derslerinin ve konularının ne kadarını bitirdiğini görmek mi istiyorsun ? Kendine özel notlar mı alman gerekiyor ? O zaman Ders ve Konu Takibini kullanabilirsin ! Ders ve Konu Takibi ile güncel sınav konularını görebilir, bitirdiğin konuları işaretleyebilir ayrıca her konu hakkında kendine özel notlar oluşturabilirsin.Çözdüğün soruları kaydetmek mi istiyorsun ? Soru takibi özelliğine mi ihtiyacın var ? Soru Takip özelliğini kullanarak çözdüğün soruları sisteme girebilir ve takibini yapabilirsin !
Derdini dinleyecek insanlar mı arıyorsun? Ya da kaynak seçiminde kararsız mı kaldın? Bunlar gibi sınavla alakalı her şeyi Kolay Sınav Duvar bölümünde paylaşabilirsin! Bu paylaşımlarla karşılıklı fikir alışverişi yapabilir, sınav önerileri alabilir, motivasyon kazanabilirsin! ÖSYM Sınavları (YKS-TYT-AYT) sınavları hakkında da sorular sorabilirsiniz. Senin gibi sınava hazırlanan öğrencilerinden ders çalışma arkadaşı edinebilirsin ! Burası öğrencilere özel dünyanın tek Sosyal Medya Platformu!Kolay Sınav Türkiye’nin en büyük online sınavlara hazırlanma platformu ! Çözemediğin Soruyu Sor, Soru Cevapla, Motivasyon Kazan, senin gibi sınava hazırlanan öğrenciler ile tanış. Kitap kaynak önerileri, sıralama tahminleri, puan hesaplama, çıkmış sorular, YKS dersleri motivasyon hepsi Kolay Sınav TYT-AYT-YKS Sınavlara hazırlık uygulamamızda !

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.