You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Letter to Santa!

Let's write

Let's write

Letter to Santa!

by ExaMobile S.A.
Letter to Santa!
Letter to Santa!
Letter to Santa!

What is it about?

Let's write! Letter to Santa

Letter to Santa!

App Details

Version
1.0
Rating
(7)
Size
6Mb
Genre
Lifestyle
Last updated
December 10, 2012
Release date
December 8, 2012
More info

App Screenshots

Letter to Santa! screenshot-0
Letter to Santa! screenshot-1
Letter to Santa! screenshot-2
Letter to Santa! screenshot-3
Letter to Santa! screenshot-4

App Store Description

Let's write! Letter to Santa

Write letter to Santa and tell him him what type of gift you would like to receive this year. In this letter write about your behaviour during this year and gift of your dreams. Your letter will be send do Santa, then he and his elfs will contact with your parents to ensure, that you were good this year, so remember to be honest writting letter.

Do you know what type of gift you would like to receive. If so start to write your letter in order to find it under Christmas tree!

Aplikacja dostępna także w języku Polskim.

Napisz! List do Mikołaja

Napisz list do Świętego Mikołaja i powiedz mu jaki prezent chciałbyś dostać w tym roku! W swoim liście opowiedz Mikołajowi jak zachowywałeś się przez cały rok i zdradź o jakim prezencie marzysz. Twój list zostanie wysłany do Świętego Mikołaja aż na Koło Podbiegunowe! Następnie Mikołaj lub jego pomocnicy skontaktują się z Twoimi rodzicami, aby upewnić się, że byłeś naprawdę grzeczny przez cały rok, więc w liście musisz napisać tylko prawdę!

Jesteśmy pewni, że już wiesz, co chciałbyś otrzymać, więc na co czekasz!? Zacznij teraz pisać swój list, aby znaleźć wymarzony prezent pod choinką!

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.