You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Muud Müzik

Türk Telekom Müzik ile Dünyanın Müziğine Kulak Ver

Türk Telekom Müzik ile Dünyanın Müziğine Kulak Ver

Muud Müzik

by TTNET A.S.
Muud Müzik
Muud Müzik
Muud Müzik
Apple Watch
Muud Müzik Apple Watch App
Muud Müzik Offers Apple Watch App
Check the details on WatchAware

What is it about?

Türk Telekom Müzik ile Dünyanın Müziğine Kulak Ver!

Muud Müzik

App Details

Version
5.1.6
Rating
(6923)
Size
80Mb
Genre
Music Lifestyle
Last updated
September 19, 2021
Release date
February 22, 2011
More info

Muud Müzik is FREE but there are more add-ons

  • $1.99

    Türk Telekom Müzik Premium

  • $0.99

    Tekil Şarkı

  • $2.99

    Aylık Maxi 250 Müzik Paketi

App Screenshots

Muud Müzik screenshot-0
Muud Müzik screenshot-1
Muud Müzik screenshot-2
Muud Müzik screenshot-3

App Store Description

Türk Telekom Müzik ile Dünyanın Müziğine Kulak Ver!
Senin için sürekli yenilenen Türk Telekom Müzik’te yerli ve yabancı milyonlarca şarkı seni bekliyor.

Türk Telekom Müzik ile en popüler şarkıları, moduna ve türlere göre özel olarak hazırlanmış ve her gün yenilenen hazır çalma listelerini, radyoları ve ünlü sanatçıların senin için seçtiği şarkıları sınırsız dinlemenin keyfini çıkar. Beğendiğin şarkıları favorilerine al, kendi listelerini oluştur, arkadaşlarınla paylaş. Müziğim alanından kişisel içeriklerine kolayca ulaş. Güncel haberlerden, etkinliklere kadar müziğe dair aradığın her şeyi kolayca takip et.

En sevdiğin sanatçıların videolarını izlemenin ve paylaşmanın keyfini çıkar!

Üstelik Türk Telekom Müzik Premium dünyasında sana özel yenilikler de var!

Çevrimdışı Dinle
İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! Türk Telekom Müzik Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışı Şarkılara ekle, internetin yokken ya da Türk Telekom Müzik’i çevrimdışı modda kullanırken müzik keyfini doya doya kesintisiz yaşamaya devam et.

HD Dinle
En favori şarkıların artık HD kalitede! Türk Telekom Müzik’te milyonlarca yerli ve yabancı şarkı senin için artık daha yüksek kalitede. Türk Telekom Müzik Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin.

Sınırsız Dinle, Dilediğini İndir
Türk Telekom Müzik Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına indirebilir, istediğin her an dinle.

3D Dokunma Desteği
Hazır Çalma Listelerine, Son Dinlediğin Şarkılara, En Popüler ve Çevrimdışı Şarkılarına kolayca ulaşmak için Force Touch özelliği taşıyan cihazlarında uygulama simgesine dokunman yeterli!


Yepyeni Türk Telekom Müzik ile benzersiz bir müzik deneyimi seni bekliyor. Üstelik Türk Telekom Müzik Premium üyelik ilk ay ücretsiz!


Türk Telekom Müzik Premium dünyasını ilk ay ücretsiz keşfetmek için üyeliğinizi uygulama üzerinden Premium’a Geç butonu aracılığıyla hemen kolayca başlatın! Ücretsiz kullanımın sonunda aboneliğiniz standart paket ücreti üzerinden ücretlendirilerek yenilenir. Aboneliğinizi yenilenme tarihinden en az 24 saat önce iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak ücretlendirilerek yenilenmeye devam eder. Ücretlendirme iTunes hesabınız üzerinden gerçekleştirilir ve her ay yenilenme işlemi gerçekleştirildiğinde size e-posta ile bilgilendirme iletilir. Aboneliğinizi iTunes hesap ayarları bölümünden otomatik yenilenmeyi deaktif hale getirerek sonlandırabilirsiniz.

Aylik abonelik ucreti: 5,29 TL

Gizlilik ve Güvenlik: https://www.turktelekommuzik.com/uye_girisi#/gizlilik_ve_guvenlik
Kullanim Koşulları: https://www.turktelekommuzik.com/uye_girisi#/kurallar_ve_kosullar

Detaylı bilgi: www.turktelekommuzik.com

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.