You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Niv Motor

nivmotor

nivmotor

Niv Motor

by Mustafa Ezici
Niv Motor
Niv Motor
Niv Motor

What is it about?

nivmotor.com NEDİR?

Niv Motor

App Details

Version
2.2.24
Rating
NA
Size
35Mb
Genre
Lifestyle Shopping
Last updated
February 27, 2019
Release date
February 27, 2019
More info

App Screenshots

Niv Motor screenshot-0
Niv Motor screenshot-1
Niv Motor screenshot-2
Niv Motor screenshot-3
Niv Motor screenshot-4

App Store Description

nivmotor.com NEDİR?
nivmotor.com; alım-satım sistemiyle, aklınızdaki otomobile en uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlayan bir ikinci el otomobil alım-satım platformudur. nivmotor.com’da, piyasa değerinin altında bir başlangıç fiyatıyla satışa sunulan otomobiller değerini veren alıcıya satılır. Ayrıca, nivmotor.com kullanıcıları otomobillerini teklif toplama'ya katılmadan Hemen Al otomobillerini satın alabilirler.

Nasıl Katılırım?
nivmotor.com’dan Hemen Al otomobil satın almak çok pratik!

Ayrıca nivmotor.com’da Hemen Al yöntemi ile teklif toplama'ya dahil olmadan, beğendiğiniz otomobilin detay sayfasını tıklayarak hemen satın alım yapmanız da mümkün.

Listele Sat yöntemini kullanarak ise otomobilinizi teklif toplama'ya sokmadan listeleyerek satabilirsiniz. Bu opsiyon size Otomobil Sat ekranında otomobilinizle ilgili detaylı bilgileri paylaşmanızdan sonra nivmotor.com tarafından önerilir. Eğer bu ekranda size Hemen Sat opsiyonu sunulursa, otomobilinizi belirlenen fiyat üzerinden direkt nivmotor.com’a da satabilirsiniz.

Teklif Toplama Sistemi
nivmotor.com’da her gün yenilenen açık teklif toplamadaki otomobiller, ertesi gün akşam saatlerinden itibaren 2 dakika arayla yeni sahipleriyle buluşur. nivmotor.com’da her teklif toplama ortalama 1-10 otomobil yer alır.

Detaylı Ekspertiz Raporu
nivmotor.com’un detaylı profesyonel ekspertizleri, alanında deneyime sahip, teknik uzmanlığı ve tecrübesiyle, bağımsız bir kuruluş olan ekspertiz firmaları ile yürütülüyor. Otomobillerin fren testleri yapılıyor, tüm güvenlik ekipmanları, alt aksam, boya, kaporta, lastikler ve donanım ekipmanları gibi tüm noktalar kontrolden geçiriliyor. Müşterilerimizin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmeleri için nivmotor.com’da her detayın üzerinde dikkatle duruluyor ve satışa sunulan tüm otomobillere ait ayrıntılı bilgiler, fotoğraflar ve ek açıklamalarla birlikte sunuluyor.

İade Alım Garantisi
nivmotor.com, satın aldığınız otomobilin ekspertizinden kaynaklanabilecek farklılıklar için size 7 gün veya 500 KM içinde iade garantisi sunar. Üstelik otomobil iadesi yerine, ekspertiz farklılığından kaynaklanabilecek değer düşüm bedelini de alabilirsiniz.

Aklınızdaki Otomobili En Uygun Fiyata Alma Şansı
Bütçenize en uygun, aklınızdan çıkmayan ve yenisi kadar iyi ikinci el otomobilleri nivmotor.com’da bulabilir, cazip fiyatlarla satın alabilir, üstelik kazandığınız otomobili 1 gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Yeni otomobiliniz burada, nivmotor.com’a hemen katılın, KAZANIN!

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.