You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Odakart

ODAKART, alışkanlıklarınızla kazandıran bir uygulamadır

ODAKART, alışkanlıklarınızla kazandıran bir uygulamadır

Odakart

by Argesoft Yazılım A.Ş.
Odakart
Odakart
Odakart

What is it about?

ODAKART, alışkanlıklarınızla kazandıran bir uygulamadır. Günlük yaşantınızda yaptığınız alışverişlerin her zaman kazandırmasını istemez misiniz ?

Odakart

App Details

Version
1.0.28
Rating
NA
Size
92Mb
Genre
Shopping Lifestyle
Last updated
March 6, 2020
Release date
October 18, 2019
More info

App Screenshots

Odakart screenshot-0
Odakart screenshot-1
Odakart screenshot-2
Odakart screenshot-3
Odakart screenshot-4

App Store Description

ODAKART, alışkanlıklarınızla kazandıran bir uygulamadır. Günlük yaşantınızda yaptığınız alışverişlerin her zaman kazandırmasını istemez misiniz ?

Her zaman kendinize, ailenize, sevdiklerinize aldığınız elbise, ayakkabı, çanta, araba, ev, tatil, gıda alışverişleri artık alırken ve bir dahaki alışverişlerinizde harcarken de kazandırıyor. Şimdi alışverişin ve kazancının mutluluğunu yaşayın.

Üye olduğunuz anda Ana Ekranda en yeniler sizi karşılayacaktır. Günlük yaptığınız her alışverişte size özel indirimler ve avantajlar var. Belirleyeceğiniz favorileriniz ise size daha yeni ve özel ayrıcalıklar sunacaktır. Beğendiğiniz kampanya nerede, nasıl gideceğim derdi yok. “Firmaya Ulaş“ demeniz yeterli. ODAKART sizin için geliştirildi, çünkü siz özelsiniz.

Bir ayrıcalık yapmak isterseniz, yapmak istediğiniz ayrıcalıkla ilgili marka ve kampanyaları kategorilerde arayabilirsiniz.

Alışkanlıklarınızdaki üye firmalardan yapacağınız kampanya dahilindeki alışverişlerde, tanımlamaya göre kazanacağınız puanları, aynı markalarda harcayabilirsiniz.

Kendinize özel hesap ayarlarınızda kategorilere göre kazancınızı ve puanlarınızı görebilir, favorilerinizi belirleyebilir, yaptığınız alışverişleri inceleyebilirsiniz.

Sizi daha iyi tanımak, daha güncel ve doğru bilgi vermek demektir. Profil bilgileriniz bizim için önemlidir.

Yeni alışkanlık noktalarınıza ulaşmak için yol tarifi alabilir, kampanyalardan çok basit bir şekilde yararlanarak güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

ODAKART ile ihtiyaç anında yakınınızdaki firmaları kategoriye göre harita üzerinde görebilir ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın! Yazdığın yorumları takip ediyoruz. Geri bildirimleriniz gelişmemiz ve sizin daha iyi bir alışveriş keyfi yaşayabilmeniz için önemli. Deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Uygulamayı indirdikten sonra puanlamayı unutmayın.

Haydi, şimdi sizde alışkanlıklarınızdan kazanın!

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.