You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Radio adidas

Radio adidas Originals iPhone

Radio adidas Originals iPhone

Radio adidas

by Spacesheep
Radio adidas
Radio adidas
Radio adidas

What is it about?

Radio adidas Originals iPhone

Radio adidas

App Details

Version
2.3
Rating
(48)
Size
6Mb
Genre
Music Lifestyle
Last updated
August 21, 2014
Release date
January 14, 2012
More info

App Screenshots

Radio adidas screenshot-0
Radio adidas screenshot-1
Radio adidas screenshot-2
Radio adidas screenshot-3
Radio adidas screenshot-4

App Store Description

Radio adidas Originals iPhone

6 Mayıs 2011 tarihinde yayın hayatına başlayan Radio adidas Originals, şimdi de ücretsiz iPhone uygulaması ile dinleyicileriyle buluşuyor. En yeni müzik haberleri, etkinlikler hakkında bilgiler, adidas Originals'tan son haberler ve tabii ki birçok sanatçıyla özel röportajlar ve en yeni setleri Radio adidas Originals’ta.

Özel programlar ve parça seçimleriyle Radio adidas Originals gerçek bir radyo deneyimi sunuyor. Yeni nesil elektronik müzik, house, disco, electro-pop, indie-rock, downtempo ve lounge müzik türlerden adidas Originals’a özel setleri ve birçok sanatçının özel yayımlanan parçaları Radio adidas Originals’ta yer alıyor. 7/24 yayın yapan radyo, günün her saati için ayrı programlara ve birçok yerli/yabancı isme de ev sahipliği yapıyor.

Şimdi sıra, web üzerinden keyifle dinlediğiniz Radio adidas Originals’ı yolda, sokakta, arabada, kısacası nerede isterseniz orada dinleyebilmenizi sağlayacak Radio adidas Originals iPhone uygulamasını deneyimleme vakti. Radio adidas Originals iPhone uygulaması temel olarak beş alt bölümden oluşuyor.

all music

Müzik dünyasından son haberler, yeni parçalar/albümler hakkında kritikler ve bilgiler bu bölümde yer alıyor. Ayrıca her hafta This Week's Original başlığıyla ünlü veya yükselmekte olan sanatçılarla röportajlara yer verilirken, takipçilere siteye özel setleri ücretsiz indirme hakkı sunuluyor.

all events

Bu bölümde ise; İstanbul, İzmir ve Ankara'dan seçilen müzik, sanat ve diğer kültürel etkinlikler hakkında haberlere yer verilirken, bu etkinlikler için özel davetiyeler ve hatta sanatçılarla tanışma fırsatı sunuluyor.

all Originals

Bu bölümde adidas Originals ürünlerini, markaya dair yeni haberleri ve mağazalar hakkında verilecek bilgileri bulabilirsiniz. Bu bölümün sürprizi ise; her ay seçili ürünlerden takipçilere hediyeler verilmesi. Diğer yandan sürekli yenilenecek Lookbook sayesinde güncel adidas Originals ürünlerini görebilme imkanı eğlenceli bir şekilde sunuluyor.

Stores
Bu bölümde, Türkiye’deki tüm adidas ve adidas Originals mağazalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz şehri seçerek, harita üzerinde tüm mağazaların yerini bulabilir, ulaşmak istediğiniz mağaza ikonunun üzerine tıklayarak ilgili mağazanın iletişim bilgilerini ekranda görüntüleyebilirsiniz.

all Puzzle
Radio adidas Originals iPhone uygulamasının en eğlenceli bölümü ise; all puzzle. Bu bölümde karşınıza çıkan eş bulma oyununu oynayarak, hem adidas Originals’ın en son koleksiyonlarını tanıyabilir, hem keyifli vakit geçirebilir hem de adidas Originals’tan sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.