You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Reservatic

CZ:

CZ:

Reservatic

by Reservatic s.r.o.
Reservatic
Reservatic
Reservatic

What is it about?

CZ:

Reservatic

App Details

Version
0.7.1
Rating
NA
Size
21Mb
Genre
Business
Last updated
May 29, 2018
Release date
April 4, 2016
More info

App Screenshots

Reservatic screenshot-0
Reservatic screenshot-1
Reservatic screenshot-2
Reservatic screenshot-3

App Store Description

CZ:

Jste zákazníkem? Hledáte službu? Stáhněte si aplikaci Reservatic a začněte si snadno a rychle rezervovat své služby na jednom místě. Už nečekejte, ušetřete čas, peníze a energii.
Máte firmu a poskytujete služby? Zaregistrujte svou firmu na naší webové aplikaci www.reservatic.com. Maximalizujte využití své pracovní doby, zvyšte své zisky a nenahrávejte konkurenci tím, že vaši zákazníci budou čekat.
Nestíháte? Sedíte před zavřenými dveřmi? Využijte Reservatic, mobilní aplikaci, která řeší časové problémy.

EN:

Are you a customer? Are you looking for a specific service? Download the Reservatic app and start making reservations for services easily and quickly in one place. Never wait again and save money, time, and energy.
Do you have a firm and/or you provide services? Register your firm on our website www.reservatic.com. Utilize your working hours to the fullest, increase your profits and stay ahead of your competition by not letting your customers wait again.
Are you in rush? Are you sitting in the waiting room? Use Reservatic, the mobile app, which solves time discrepancies.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.