You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Sadece Evlilik

Bilimsel verilere dayalı, karakter ve tercihlerine uygun insanlarla seni tanıştıran Türkiye'nin en akıllı evlilik uygulaması

Bilimsel verilere dayalı, karakter ve tercihlerine uygun insanlarla seni tanıştıran Türkiye'nin en akıllı evlilik uygulaması

Sadece Evlilik

by Huggr, Inc.
Sadece Evlilik
Sadece Evlilik
Sadece Evlilik

What is it about?

Bilimsel verilere dayalı, karakter ve tercihlerine uygun insanlarla seni tanıştıran Türkiye'nin en akıllı evlilik uygulaması.

Sadece Evlilik

App Details

Version
4.0
Rating
NA
Size
11Mb
Genre
Redes sociales Entretenimiento
Last updated
October 12, 2020
Release date
August 22, 2017
More info

App Screenshots

Sadece Evlilik screenshot-0
Sadece Evlilik screenshot-1
Sadece Evlilik screenshot-2
Sadece Evlilik screenshot-3

App Store Description

Bilimsel verilere dayalı, karakter ve tercihlerine uygun insanlarla seni tanıştıran Türkiye'nin en akıllı evlilik uygulaması.

■ Telefonundan Doğrulanmış Gerçek Üyeler
■ 70 Temel Soruyla Bilimsel Kişilik Analizi
■ Detaylı Uyum Raporu
■ Eşleştiğin Kişilerin Fotoğraf ve Videosunu Görüntüle
■ Tanışma Teklifi Yolla, Telefonda Konuşmaya Başla
■ Konum Bilgisi Paylaşmadan Bulunduğun Şehirde Tanış
■ Eşleştirmelerde İsminin Baş Harflerini Gör

Akıllı Uyum ve Eşleştirme Algoritması
Sadece Evlilik'in gelişmiş algoritması en doğru kişilerle uyum skorunu hesaplar ve seni şehrindeki en uygun kişilerle eşleştirir. Her gün karakterine en uygun kişilerle eşleşir ve tanışacağın kişiye video, fotoğraflar ve uyumlu olduğun kategoriler içinden karar verirsin.

Yüz Yüze Görüştürürüz
Mesajlaşmayla zaman kaybetmezsin. Sahte profillerle karşılaşmaz ve sadece evlilik düşünen insanlarla yüz yüze tanışma fırsatı elde edersin. Tanışma teklifini kabul ettiğinde, birbirinizin telefon numarasını görebilirsin. Doğru insanlarla tanışmak artık bu kadar kolay.

Gizlilik
Sadece eşleştiğin kişiler profilini görüntüleyebilir. Profiline internetten, arama motorlarından veya link üzerinden ulaşılamaz.

İsimsiz ve Anonimdir
Tanışacağın kişi istersen ismini ilk görüşmeye kadar bilmez. Sistemde sadece isminin ve soyisminin baş harfi görüntülenir. İlk gerçek tanışmanı yüz yüze yaparsın.

Güvenlidir
Tüm üyeler cep telefonu numaralarından doğrulanmıştır ve beyan ettikleri bilgilerin (ad soyad, medeni hal, fotoğraf vb.) kontrolü akıllı teknolojiler ile yapılır. Sadece Evlilik, uygun görmediği kişileri üyelikten çıkartabilir ya da gerektiğinde kimlik belgesi talep edebilir.

Kolay Ücretlendirme
Sadece Evlilik'e üyelik ücretsizdir. Tanışma teklifi gönderebilmek için yıllık pırlanta üyelike geçebilir; sınırsız gerçek kişiyle yüz yüze tanışabilirsin. Otomatik üyelik yenileme yok.

Neden Bilimsel Evlilik?
Evlilik, insanın bu kısa ömründe alabileceği en önemli karardır. Hayatımıza girecek, ömür boyu birlikte yaşayacağımız, koşulsuz güveneceğimiz ve çocuklarımızı emanet edeceğimiz insanı seçerken alacağımız karar geriye kalan yaşamımızın kalitesini önemli ölçüde etkileyecektir. Bilimsel evlilik, bu kararın bilimsel verilere dayalı bilinçli bir şekilde alınmasını amaçlar. SadeceEvlilik'in eşleştirme algoritması psikologlar tarafından bilimsel verilere göre oluşturulmuştur ve her geçen gün geliştirilmeye devam etmektedir.

Nasıl Çalışılır?
Her gün seçtiğin kriterler doğrultusunda seninle aynı şehirde yaşayan en uygun kişilerle eşleşirsin. Profilin sadece karakterine uygun eşleştiğin kişiler tarafından görüntülenebilir. Eşleştiğin kişiye tanışma teklifi gönderebilir ve tanışma teklifin kabul edildiğinde birbirinizle telefonda konuşmaya hemen başlayabilirsiniz. Kriterlerini ayda 1 kez değiştirebilirsin.

Yardım ve Diğer Bilgiler
Senin için en doğru kişiyi bulduğumuzda sisteme giriş yaparak üyeliğini iptal edebilirsin. Üyeliğini iptal ettiğinde yeni kişilerle eşleşmeyecek ve randevu teklifi almayacaksın. Tekrar giriş yaparak üyeliğini istediğin zaman tekrar aktifleştirebilirsin.

Desteklenen şehirler; İstanbul, Ankara, İzmir, Berlin, Paris, Kıbrıs, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van.

SadeceEvlilik servisi ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.