You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
SEA Parking

Мобільний додаток SEA Parking призначений для надання користувачам інформаційно-навігаційного сервісу для зруного вибору місця паркування свого автомобіля, а також можливості безготівкової оплати за послуги паркування

Мобільний додаток SEA Parking призначений для  надання користувачам інформаційно-навігаційного сервісу для зруного вибору місця паркування свого автомобіля, а також можливості  безготівкової оплати за послуги  паркування

SEA Parking

by ДП "СЕА Системз"
SEA Parking
SEA Parking
SEA Parking

What is it about?

Мобільний додаток SEA Parking призначений для надання користувачам інформаційно-навігаційного сервісу для зруного вибору місця паркування свого автомобіля, а також можливості безготівкової оплати за послуги паркування.

SEA Parking

App Details

Version
1.7
Rating
NA
Size
22Mb
Genre
Navigation Reference
Last updated
October 4, 2020
Release date
March 2, 2019
More info

App Screenshots

SEA Parking screenshot-0
SEA Parking screenshot-1
SEA Parking screenshot-2
SEA Parking screenshot-3

App Store Description

Мобільний додаток SEA Parking призначений для надання користувачам інформаційно-навігаційного сервісу для зруного вибору місця паркування свого автомобіля, а також можливості безготівкової оплати за послуги паркування.

Для використання додатоку SEA Parking після завантаження та встановлення на мобільний пристрій Користувач ідентифікується за номером мобільного телефону, реєстрація підтверджується кодом із SMS-повідомлення та згодою з умовами користування програмою.

Додаток має простий та зручний інтерфейс, який включає такі пункти меню, як:

- Мої машини – перелік державних реєстраційних номерів транспортних засобів із зазначенням марки автомобіля;

- Мапа – навігаційний екран з переліком паркувальних майданчиків; На мапі позначені маркери доступних паркувальних майданчиків та розташування мобільного пристрою користувача із запущеним додатком. Вибір паркувального майданчику для перегляду здійснюється доторком до маркера: у окремому вікні виводиться сервісна інформація та кнопка «Припаркуватися» для реєстрації на обраній парковці.

- Мої платіжні картки - можливість додавання декількох платіжни карток;

- Історія – історія оплат за паркування (адреса, дата, сума, номер авто, тривалість паркування);

- Налаштування – номер, мова інтерфейсу, адреса електронної пошти, правила користування та угода оферти для ознайомлення, написання листа до сервісу техпідтримки;

- Про програму - скорочений описат та призначення додатку

- Вихід - для виходу з аккаунту

Користувачі мають можливість оплатити послуги паркування з використанням за допомогою мобільного додатку SEA Parking.
Екран «Оплата» дозволяє встановити час паркування, – і одразу отримати вартість за сервіс (розраховується згідно тарифу автоматично), – обрати транспортний засіб та здійснити платіж.
Кнопка «Сплатити» виконує відправлення даних про заявку на резервування паркувального місця.
Кнопка «Сплатити в один клік» додатково здійснює оплату з підключеної банківської карти.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.