You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
ShopApp

ShopApp to aplikacja, która jest przeznaczona dla klientów centrów handlowych

ShopApp to aplikacja, która jest przeznaczona dla klientów centrów handlowych

ShopApp

by Expansja Advertising sp. z o. o.
ShopApp
ShopApp
ShopApp

What is it about?

ShopApp to aplikacja, która jest przeznaczona dla klientów centrów handlowych.

ShopApp

App Details

Version
1.0.1
Rating
NA
Size
49Mb
Genre
Shopping Lifestyle
Last updated
June 18, 2019
Release date
June 18, 2019
More info

App Screenshots

ShopApp screenshot-0
ShopApp screenshot-1
ShopApp screenshot-2
ShopApp screenshot-3
ShopApp screenshot-4
ShopApp screenshot-5

App Store Description

ShopApp to aplikacja, która jest przeznaczona dla klientów centrów handlowych.
Jest skierowana dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco informowani
o rozpoczynających się wyprzedażach i promocjach w wybranym centrum. Dzięki aplikacji te informacje zawsze będą dostępne na ekranie smartfona.
Pobierając aplikację ShopApp dołączasz do grona posiadaczy kart stałego klienta w danym centrum handlowym. Aplikacja ShopApp zapewnia dostęp do promocji i zniżek w wybranej galerii. Masz możliwość skorzystania ze specjalnych eventów przygotowanych wyłącznie dla użytkowników aplikacji. Dzięki technologii beacon spersonalizowane oferty będą wyświetlane na ekranie w Twoim smartfonie – koniecznie włącz Bluetooth!
Korzystając z programu lojalnościowego w zamian za zakupy przyznawane są punkty, które następnie możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Dzięki aplikacji możesz także realizować zadania lub wypełniać ankiety, które pozwolą Ci zdobywać dodatkowe punkty a co za tym idzie szybciej odbierasz ciekawe nagrody.
Podczas stacjonarnej wizyty w centrum handlowym z aplikacją ShopApp szybko i bez problemu znajdziesz drogę do wybranego sklepu lub punktu usługowego. Aplikacja zapewnia dostęp do pełnej listy sklepów stacjonarnych wraz z ich lokalizacją.
Z naszą aplikacją wszystkie informacje o promocjach i ciekawych wydarzeniach będziesz miał w jednym, łatwo dostępnym miejscu –
w Twoim smartfonie.
Pobierz ShopApp i korzystaj z nieograniczonych benefitów jakie daje Ci nasza aplikacja.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.