You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Spievankovo

Zábava s pesničkami a zaspávanie s rozprávkami

Zábava s pesničkami a zaspávanie s rozprávkami

Spievankovo

by Art4 s.r.o.
Spievankovo
Spievankovo
Spievankovo

What is it about?

Zábava s pesničkami a zaspávanie s rozprávkami.

Spievankovo

App Details

Version
2.0.1
Rating
NA
Size
64Mb
Genre
Music
Last updated
January 23, 2018
Release date
December 6, 2013
More info

Spievankovo is FREE but there are more add-ons

 • $0.99

  Tale 12

 • $0.99

  Tale 2

 • $0.99

  Tale 1

 • $0.99

  Tale 10

 • $0.99

  Tale 11

 • $0.99

  Tale 8

 • $0.99

  Tale 4

 • $0.99

  Pexeso 1

 • $0.99

  Tale 9

 • $0.99

  Tale 3

App Screenshots

Spievankovo screenshot-0
Spievankovo screenshot-1
Spievankovo screenshot-2
Spievankovo screenshot-3
Spievankovo screenshot-4

App Store Description

Zábava s pesničkami a zaspávanie s rozprávkami.
Predstavujeme Vám jedinečné TvojeSpievankovo, ktoré umožní vám a vaším deťom pridať sa k Spievanke a Zahrajkovi a naspievať vlastné verzie pesničiek od Spievankova. Okrem toho vám funkcia NočnáLampa ponúka prostredníctvom tradičných rozprávok pomoc pri uspávaní najmladších členov rodiny.

TvojeSpievankovo je zábava, oddych a zážitok
Spolu s vašimi deťmi sa staňte hviezdami koncertu tých najlepších skladieb Spievanky a Zahrajka. Naspievajte obľúbené pesničky a výsledok zdieľajte s Vašou rodinou a známymi. Stačí vám iPhone, iPad tablet alebo iPod bez ďalších prídavných zariadení a môžete si s deťmi pripraviť domácu koncertnú šou. Máte jedinečnú príležitosť meniť pomer hlasitosti spevu vášho dieťaťa ku spevu Spievanky so Zahrajkom. Aj bez prístupu k internetu, vo vlaku, v čakárni u lekára, na letisku, jednoducho všade, kde sa práve nachádzate, zabavte svoje dieťa a prehrávajte pôvodné videoskladby ako z dvd. V záplave cudzojazyčných aplikácií sa o vašu priazeň uchádza prvé interaktívne TvojeSpievankovo. Môžete ho aj darovať, je to ideálny darček pre dieťa vo vašej rodine!
NočnáLampa zaspáva s celou rodinou. Spoločne si vyberte rozprávku a vydajte sa na dobrodružnú a zábavnú cestu do čarovného sveta. Bude to iba na vás, kedy lampa zhasne a rozprávanie sa ukončí.

===================================

Let us introduce you a unique “TvojeSpievankovo” that will enable you and your children to join Spievanka and Zahrajko and sing your own versions of the songs from Spievankovo. In addition, the use of NočnáLampa offers the help to you to put the youngest members of your family to sleep through traditional fairy tales.

TvojeSpievankovo is Great Fun, Relax, and Experience

Become together with your children the stars of the concert of best songs by Spievanka and Zahrajko. Record favourite songs and share the result with your family and friends. An iPhone, iPad or iPod without any additional devices is enough for you to prepare a home concert show with your children. You have a unique opportunity to change the ratio of the volume of your child’s singing to the singing of Spievanka and Zahrajko. It makes no difference whether you are in a train, waiting room at the doctor’s surgery or airport; simply wherever you are, even without any access to the Internet, make your child have great fun and play original video songs as if played by a DVD player. The first interactive TvojeSpievankovo tries to interest you among many foreign language applications. You can use it as a present; it is a perfect gift for your child!
NočnáLampa puts the whole family to sleep. Jointly choose a fairy tale and set out for your adventurous and funny journey to a magical world. It will be only up to you when the lamp of NočnáLampa is turned off and the storytelling stops.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.