You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
UcakBiletiniz

Er-Tur güvencesiyle dilediğiniz seyahat planlamasına dair her şeyi tek bir yerden kolayca yapabilirsiniz

Er-Tur güvencesiyle dilediğiniz seyahat planlamasına dair her şeyi tek bir yerden kolayca yapabilirsiniz

UcakBiletiniz

by E-NET Internet
UcakBiletiniz
UcakBiletiniz
UcakBiletiniz

What is it about?

Er-Tur güvencesiyle dilediğiniz seyahat planlamasına dair her şeyi tek bir yerden kolayca yapabilirsiniz.

UcakBiletiniz

App Details

Version
2.0
Rating
NA
Size
13Mb
Genre
Travel
Last updated
November 15, 2018
Release date
August 26, 2017
More info

App Screenshots

UcakBiletiniz screenshot-0
UcakBiletiniz screenshot-1
UcakBiletiniz screenshot-2
UcakBiletiniz screenshot-3
UcakBiletiniz screenshot-4
UcakBiletiniz screenshot-5

App Store Description

Er-Tur güvencesiyle dilediğiniz seyahat planlamasına dair her şeyi tek bir yerden kolayca yapabilirsiniz.

• En Ucuz Uçak Biletleri

Kolayca ucuz uçak bileti arayışınızı sonlandırmak artık çok daha kolay. Ucakbiletiniz mobil uygulaması ile dilediğiniz tarihte yapacağınız hem yurtiçinde hem de yurtdışı uçak bileti aramalarınız farklı havayollarının uçuş seferlerini görüntüleyerek, karşılaştırarak, en uygun fiyatla destinasyon paketlemesine sahip olabilirsiniz. Ucakbiletiniz’in mobil uygulaması ile artık dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman dilediğiniz uçuşu arayabilir, karşılaştırabilir ve Er-Tur güvencesi ile satın alabilirsiniz. Kredi kartınız 3D ve 2D secure ödeme sistemleri ile güvendedir.
Ucakbiletiniz mobil uygulaması ile uçuşlarınızda en güvenilir ve en popüler hava yolları THY, AtlasGlobal, Anadolujet, SunExpress, Lufthansa, Qatar Airlines, Emirates ve çok daha fazlasına kolayca ulaşabilir, biletinizi dakikalar içinde satın alabilirsiniz.

• En Ucuz Oteller

Ucuz otel rezervasyonlarınızı ucakbiletiniz.com ile yapabilirsiniz. Dünyanın her yerindeki otellerde rezervasyon yapmak artık çok kolay. Başka bir siteye girmeden, başka bir mobil uygulama kullanmadan rezervasyon ve satın alma işlemlerinize aynı uygulama üzerinden devam edebilirsiniz.

• En Ucuz Araç Kiralama

En iyi fiyatlarla, en güvenilir, en konforlu araçları kiralamak artık ucakbiletiniz mobil uygulaması ile çok kolay. Dakikalar içinde dilediğiniz özellikte, dilediğiniz aracı başka bir mobil uygulama kullanmaya gerek kalmadan ucakbiletiniz ile yapabilirsiniz. Dilediğiniz özellikteki aracınızı arayabilir, fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilir, dilediğiniz ek özellikleri araca ekleyebilir ve kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

• En Ucuz Otobüs Biletleri

Seyahat gerçekleştireceğiniz ilde havalimanı mı yok? Uçak biletleri bütçenizi aşıyor mu? Ucakbiletiniz’in sizin için sağladığı otobüs hizmetinden yararlanarak dilediğiniz destinasyona otobüs seferleri arayabilir, otobüs firmalarının fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilir, indiğiniz yerden otobüs firmasına ait servislerde yerinizi ayırabilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için başka bir mobil uygulamaya gitmenize gerek yok. Ucakbiletiniz seyahate dair tüm çözümleri tek bir mobil uygulamada size sunmaktadır.

• En Ucuz Transfer

Havaalanından şehir merkezine veya otelinize transfer ihtiyacınız mı var? Gelin transferinizi birlikte planlayalım. Her türlü bütçeye ve her türlü özelliklere sahip transfer araçlarımız hizmetinizdedir. 25 yıllık transfer tecrübesine sahip Er-Tur güvencesi ile şimdi ile ulaşımınız çok daha kolay. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için başka bir mobil uygulamaya gitmenize gerek yok. Ucakbiletiniz seyahate dair tüm çözümleri tek bir mobil uygulamada size sunmaktadır.

• En Kolay Vize İşlemleri

Yurt dışı seyahatlerinizde ihtiyacınız olan vize işlemleri için ucakbiletiniz her zaman yanınızda. Size özel vize hizmeti asistanlarımız ile haftanın 7 günü, günün 24 saati iletişime geçebilir, destek alabilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz ülkenin vize gerekli evrak listesine kolayca ulaşabilir, başvuru formunu hemen indirip işlemlere kolayca başlayabilirsiniz. Vize maliyet hesaplamalarını da yine aynı sayfada görüntüleyebilir ve bütçenizi kolayca ayarlayabilirsiniz.

• Tüm Hava Yolu Şirketleri Bilgileri

Tüm hava yolu şirketlerine dair yolcu bilgilerine ucakbiletiniz mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz. Bilet satın alma sonrası check -in işlemleri, bagaj hakkı, uçak içi ikramlar ve hava yollarını özel koşulları hakkında bilgi almak isterseniz ucakbiletiniz size yeter.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.