You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Wirofon

Wirofon ile internetten mesajlaşmak ve konuşmak şimdi daha keyifli

Wirofon ile internetten mesajlaşmak ve konuşmak şimdi daha keyifli

Wirofon

by Türk Telekom A.Ş.
Wirofon
Wirofon
Wirofon

What is it about?

Wirofon ile internetten mesajlaşmak ve konuşmak şimdi daha keyifli!

Wirofon

App Details

Version
2.2.1
Rating
(87)
Size
133Mb
Genre
Social Networking Utilities
Last updated
December 9, 2018
Release date
December 14, 2009
More info
Wirofon siri commands

Wirofon supports Siri commands

Call Andrew on Wirofon
Call Andrew on Wirofon

App Screenshots

Wirofon screenshot-0
Wirofon screenshot-1
Wirofon screenshot-2
Wirofon screenshot-3

App Store Description

Wirofon ile internetten mesajlaşmak ve konuşmak şimdi daha keyifli!
Wirofon, Türk Telekom’un tüm operatör müşterilerine sunduğu yeni nesil iletişim platformudur. WiFi ya da mobil internet bağlantısı üzerinden kullanabileceğiniz uygulama ile sevdiklerinizle ücretsiz olarak sesli ya da görüntülü görüşme yapabilir; fotoğraf, video ve ses dosyalarını paylaşabilirsiniz.

Wirofon’da sevdiklerinizle keyifle mesajlaşın!
Yeni nesil mesajlaşma deneyimi yaşayacağınız Wirofon’da sevdiklerinize fotoğraf, video ya da sesli mesaj gönderebilirsiniz. Kaybolan mesajlaşma özelliği ile mesajlarınızın, fotoğraf ve videolarınızın ulaşılabilirliğine seçtiğiniz süre boyunca izin verebilirsiniz. Mesajlaşmanın keyfini dilerseniz direkt seçeceğiniz kişiyle, dilerseniz de seçtiğiniz kişilerden oluşturacağınız gruplarla çıkarın.

HD kalitede net bir görüntülü görüşme deneyimi!*
Sevdiklerinizle aranızdaki mesafeleri dert etmeyin. Mesafeleri yakınsayan Wirofon’daki yüksek kalitede görüntülü görüşme özelliği ile dilediğinizce anılarınızı paylaşın.

Wirofon ile dakikalarınız her yerde!
Türk Telekom ev telefonu sahibiyseniz ya da ev telefonu olan yakınınız varsa Wirofon sizin için daha da avantajlı. Yurt içinde ya da yurt dışında Wirofon ile yapacağınız aramalarda ev telefonu tarifeniz kapsamındaki dakikalarınızı ek bir ücret ödemeksizin kullanabilirsiniz. Bu sayede yurt içinde ev telefonunuzu dilediğiniz yerden kullanırken, yurt dışından da Türkiye’yi yurt içini ararmış gibi arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Wirofon ev telefonu hesabım bölümünden ev telefonu bilgilerini eklemek.

Detaylı bilgi: www.wirofon.com
*Görüntülü görüşme kalitesi, görüşme anındaki sizin ve aradığınız kişinin bağlı olduğu internet şebeke kalitesine göre değişebilmektedir.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.