You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
ZIT TAXI

Таксі ZIT– На весь світ

Таксі ZIT– На весь світ

ZIT TAXI

by Sergii Yefisko
ZIT TAXI
ZIT TAXI
ZIT TAXI

What is it about?

Таксі ZIT– На весь світ.

ZIT TAXI

App Details

Version
3.18.3
Rating
NA
Size
40Mb
Genre
Travel
Last updated
January 25, 2022
Release date
January 25, 2022
More info

App Store Description

Таксі ZIT– На весь світ.
Приватні пасажирські перевезення за кордон у форматі таксі
Чому додаток ZIT-таксі це так зручно?
- Доступність послуги 24/7;
- Наші послуги міжнародного перевезення надаються без свят та вихідних на всій території України та ЄС. Ви завжди можете замовити міжнародне таксі, незважаючи на час дня або ночі. Просто увійдіть в додаток та зробіть виклик;
- Використовуючи мобільний додаток, Ви легко і швидко викличете таксі безпосередньо до Вашого будинку або будь-якого іншого пункту відправлення.
- Відстеження Вашого автомобіля у реальному часі;
- Наш мобільний додаток дозволяє відстежити переміщення таксі та прогнозувати точний час подачі авто. Вам не потрібно буде швидко збиратися або довго стояти та чекати на вулиці. Достатньо підлаштуватися під час прибуття автомобіля, щоб своєчасно підійти до точки відправлення.
- Вибір таксі за рейтингом та модифікацією;
- Мобільний додаток дозволяє зробити вибірки автомобілів за рейтингом або характеристиками. Таким чином, кожен має можливість вибрати ідеальне таксі, орієнтуючись на власні потреби або плануючи бюджет поїздки. Також, після завершення поїздки Ви можете оцінити водія, якість та комфорт перевезення.
- Допомога в оформленні дозвільних документів для виїзду та переміщення за кордоном.

Компанія ZIT пропонує якісні послуги міжнародного руху. Тепер не потрібно мчати на вокзал, їхати з незнайомими людьми у не комфортній обстановці або тягнути ношу до певного місця відправлення. Достатньо завантажити додаток міжнародного таксі ZIT абсолютно безкоштовно , ввести реєстраційні дані, відфільтрувати послуги та чекати на особисте авто для комфортного відправлення з України до Європи або у зворотному напрямку. Вже після введення цих даних Ви отримуєте остаточну вартість поїздки, яка не буде змінена впродовж всього шляху. Ціна може бути змінена лише з використанням додаткових послуг від компанії. Та додаток обов'язково попередить про це.

Міжнародне ZIT таксі це:
- Вигідно. У нас завжди найнижчі ціни на таксі;
- Зручно. Маємо різні модифікації таксі в одному додатку;
- Комфортно. Тільки якісний сервіс із найкращими водіями;
- Безпечно. Наші надійні водії доставлять вас від дому до дому.

Обирайте мобільний додаток ZIT,щоб користуватись якісним міжнародним таксі вже сьогодні!

Регіон обслуговування таксі ZIT

Служба ZIT–TAXI – це сервіс який поєднує потреби пасажирів та водіїв в одній зручній платформі.

Ми здійснюємо міжнародні перевезення за такими напрямками:
- Україна – Польща;
- Україна – Чехія;
- Україна — Словаччина
- Україна – Бельгія;
- Україна – Німеччина;
- Україна – Угорщина;
- Україна – Австрія;
- Україна – Франція;
- Україна – Нідерланди.

Ми пропонуємо можливість використовувати послуги приватних перевізників в зручній формі таксі.Тепер Вам не потрібно планувати поїздку та бронювати квиток заздалегідь. Скористатися послугою міжнародного таксі можна у будь-який час, достатньо лише завантажити додаток.

Чому пасажири довіряють міжнародному ЗІТ таксі

За багато років успішної роботи компанія ZIT зарекомендувала себе як надійний сервіс по продажі квитків та перевезенню пасажирів на рейсових автобусах до країн Європи. Підтримуючи та розвиваючи основні пріоритети роботи нашого сервісу — Швидко, Надійно, Зручно. Ми перші впровадили можливість бронювання квитка з оплатою при посадці у водія, бездоганна робота диспетчерів, які забезпечують високий сервіс обслуговування та консультують з усіх питань, стосовно міжнародних поїздок.Та у зв'язку зі збільшенням попиту на перевезення пасажирів за кордон від дому до дому, компанія ZIT відкриває новий формат надання послуг – міжнародна служба таксі.

Пасажирські поїздки із ЗІТ таксі - це комфортна можливість переміщення з України до Європи та у зворотному напрямку. Забронювати таксі дуже просто. Для цього зручно використовувати нашу безкоштовну програму, попередньо завантаживши її в App Store, щоб замовити поїздку лише одним натисканням кнопки у зручний час.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to takedown@appadvice.com and your information will be removed.