You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Doğru Fiyat

Dogrufiyat

Dogrufiyat

Doğru Fiyat

by Ismail Orcan
Doğru Fiyat
Doğru Fiyat
Doğru Fiyat

What is it about?

Dogrufiyat.net, doğru fiyat analizi yapılmış satılık ve kiralık daire, sıfır ve ikinci el araba, alım satımının yapıldığı ilan verme platformudur.

Doğru Fiyat

App Details

Version
7.0.6
Rating
NA
Size
10Mb
Genre
Lifestyle Shopping
Last updated
October 13, 2021
Release date
December 28, 2020
More info

App Screenshots

Doğru Fiyat screenshot-0
Doğru Fiyat screenshot-1
Doğru Fiyat screenshot-2
Doğru Fiyat screenshot-3
Doğru Fiyat screenshot-4

App Store Description

Dogrufiyat.net, doğru fiyat analizi yapılmış satılık ve kiralık daire, sıfır ve ikinci el araba, alım satımının yapıldığı ilan verme platformudur.
- Emlak Otomobil dünyasının nabzını tutuyor, en doğru yatırımı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Emlak konut kategorisi altında

- Apartman dairesi, Müstakil ev, residence, 1+1 2+1 3+1 daireler, kiralık iş yerleri, devren satılık veya kiralık işletmeler, satılık veya kiralık arsa, tarla, bağ, çiftlik, bahçe gibi birçok ilana erişebilirsiniz.
- Konumunuza göre sıralama seçeneği sayesinde istediğiniz bölgede hangi mülklerin satışa çıkarıldığını rahatlıkla görebilirsiniz.

- Aramalarınızı dilerseniz konumunuza göre dilerseniz de il, ilçe ve mahalle seçimi ile sıralama yapabilir aynı zamanda aradığınız mülkün fiyatını, metrekaresini, oda sayısını, banyo sayısını ve cephesini de on binlerce ilan arasında kaybolmak yerine tercihinize göre listeleyebilirsiniz.
İlanlarını filtrelerken Krediye uygun, bankadan, emlak ofisinden ve sahibinden gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Vasıta kategorisi altında

- Bütçenize en uygun güncel araç ilanını, satılık sıfır veya ikinci el arabalar, satılık motosikletler, ticari araçlar, aradığınız her türlü vasıta ve daha fazlasını istediğiniz kriterlerde seçebilir, beğendiğini ilan üzerinden teklif verebilir, araç sahibi ile mesajlaşarak pazarlık edebilir ve ilginizi çeken araçların güncel piyasasını yakından takip edebilirsiniz.
Değerinde Kolay Sat!
Gayrimenkulünüzü veya Aracınızı satmak veya kiralamak istiyorsanız yanınızdayız! Dogrufiyat.net kendine özel Sosyal Medya Reklamları ve Dijital Pazarlama Yöntemleriyle sizlere kolay, değerinde hızlı satışlar sunar.
İhtiyacın Nedir?
İhtiyacınız olan gayrimenkulü veya otomobili söyleyin, sizin için tüm piyasayı araştıralım. Siz de kendinize uygun doğru gayrimenkulü veya aracı en iyi fiyatla en doğru şekilde alın kiralayın.
Müşteri temsilcilerimizle görüşerek doğru sunum ve doğru analizler sayesinde mülklerinizin güncel ve gerçek değerlerini ücretsiz öğren!
Dogrufiyat.net mobil uygulamamıza isterseniz Facebook ile hızlıca bağlanabilir veya e-posta ile üye olabilirsiniz. Kullanıcı bilgileriniz 3. Şahıslarla hiçbir şekilde paylaşılmaz.
Beta sürümdür.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.