You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
SadeceBiYemek

Aylık 49 TL+KDV'den başlayan fiyatlarla senin için çalışan gerçek bir çöpçatanın olsun

Aylık 49 TL+KDV'den başlayan fiyatlarla senin için çalışan gerçek bir çöpçatanın olsun

SadeceBiYemek

by Pikselkare Bigi Islem
SadeceBiYemek
SadeceBiYemek
SadeceBiYemek

What is it about?

Aylık 49 TL+KDV'den başlayan fiyatlarla senin için çalışan gerçek bir çöpçatanın olsun. Üye olun, çöpçatanın seninle tanışmak için arasın. 4 ülke, 33 şehir ve hayatın içinde toplam 40'tan fazla danışanımızla hizmet veriyoruz, sizin için doğru insanı arıyoruz.

SadeceBiYemek

App Details

Version
2.102
Rating
NA
Size
39Mb
Genre
Lifestyle Social Networking
Last updated
June 1, 2019
Release date
June 21, 2018
More info

App Store Description

Aylık 49 TL+KDV'den başlayan fiyatlarla senin için çalışan gerçek bir çöpçatanın olsun. Üye olun, çöpçatanın seninle tanışmak için arasın. 4 ülke, 33 şehir ve hayatın içinde toplam 40'tan fazla danışanımızla hizmet veriyoruz, sizin için doğru insanı arıyoruz.

Türkiye'nin en büyük profesyonel çöpçatanlık kulübü SadeceBi'Yemek 2. büyük güncellemesi ile karşınızda. Artık tüm üyelerimiz 10 saniyelik videolarla tanışıyor; tanışma kararını vermeden önce hem adayını daha iyi görüyor, hem de sesini duyuyor... Videoda 10 saniye içinde sevdiğiniz rengi söylemeniz yeterli. Geri kalan her şey bizde! :)

Nasıl Eşleştiriyoruz?
1) Cinsel Enerji ve Renk Analizi
Yeni teorilere göre cinsiyet çok geniş bir spektrum içerisinde yer almaktadır. Kişinin görüntüsü, cinsel tercihleri ve seçmiş olduğu renk bu tercihlerini ortaya çıkartır ve spektrum içerisinde uyumlu olabileceği kişilerin belirlenmesinde rol oynar. Bazı bireylerde bu tercihler kalıcı olabileceği gibi, bazılarında sürekli değişim içerisindedir. Bu nedenle isteyen üyeler video ve rengini ayda bir değiştirebilir.

2) Yüz Tanıma
Benzer yüz hatlarının "Facial Fluctuating Asymmetry" teorisine göre çekici geldiğini biliyor muydunuz? Benzer yüz hatlarını gelişmiş teknolojimiz ile derecelendirebiliyor ve eşleştirme süreçlerinde bu veriyi de kullanıyoruz. Eşleştirmelerimizi yaparken en gelişmiş yüz tanıma teknolojisinden faydalanıyoruz.

3) Karakter Analizi
Bireylerin hayat görüşleri, yaşam tarzları, hayattaki hedefleri ve ilişkiden beklentileri temel kişilik analizi sorularımızla belirleniyor. Ayrıca üyelerimizin önceki eşleştirmelerinde red veya kabul ettiği adayları da dikkate alarak kişiye özel çalışan oldukça gelişmiş bir algoritma kullanıyoruz.

4) Uzman Görüşü
Mükemmel bir eşleştirme için her ne kadar en yeni teoriler ve en gelişmiş teknolojilerden yararlansak da, eşleştirme gönderimi yapmadan önce uzmanlarımız olabilecek seçenekler arasında son kararı tamamen içgüdülerine dayalı bir şekilde vermektedir.

5) DNA Analizi (yakında)
Doğanın bir kanunu olan fiziksel çekim, tanışma yemeğinizin güzel geçip geçmeyeceğini etkiler. Kişilerin kokuları ve DNA yapıları mutlu bir ilişki için birçok faktörden daha etkili olabilmektedir. Bu yüzden çalışmalarımızı ve teknolojimizi bu yönde geliştirmeye devam ediyoruz.

Neden Bilimsel Evlilik?
Evlilik, insanın bu kısa ömründe alabileceği en önemli karardır. Hayatımıza girecek, ömür boyu birlikte yaşayacağımız, koşulsuz güveneceğimiz ve çocuklarımızı emanet edeceğimiz insanı seçerken alacağımız karar geriye kalan yaşamımızın kalitesini önemli ölçüde etkileyecektir. Bilimsel evlilik, bu kararın bilimsel verilere dayalı bilinçli bir şekilde alınmasını amaçlar. SadeceBi'Yemek'in eşleştirme algoritması psikologlar tarafından bilimsel verilere göre oluşturulmuştur ve her geçen gün geliştirilmeye devam etmektedir.

Bilimsel verilere dayalı, karakter ve tercihlerine uygun insanlarla seni tanıştıran ve yemeğe çıkartan Türkiye'nin en büyük profesyonel çöpçatanlık kulübü.

Yüz yüze görüşülmüş gerçek üyelerle her ay uzmanımız tarafından en iyi kişilerle eşleş. Herkese açık profil veya tanınma endişesi olmadan bulunduğun şehirde yeni insanlarla tanış.

Ücretlendirme
Üyelik süresi taahhüdü gerekmemektedir. SadeceBi'Yemek aylık üyelik KDV dahil 58.99 TL'dir. Satın alım onaylandıktan sonra ödeme iTunes Hesabından ücretlendirilecektir. Abonelik sona erme tarihinden en az 24 saat önce iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Hesabından abone olunan dönemin sonundan 24 saat önce ücretlendirme yapılır. Aktif abonelik döneminde abonelik iptal edilemez. Tüm kişisel veriler SadeceBi'Yemek üyelik sözleşmesi, kullanım şartları ve gizlilik politikası koşullarına göre tutulmaktadır. (Üyelik Sözleşmesi: https://goo.gl/Z2NNXr Kullanım Şartları: https://goo.gl/WWso8U Gizlilik Politikası: https://goo.gl/YtpX7d)

Yardım ve Diğer Bilgiler
SadeceBi'Yemek servisi ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.