You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
SadeceBiYemek

Akıllı Uyum ve Eşleştirme Algoritması

Akıllı Uyum ve Eşleştirme Algoritması

SadeceBiYemek

by Huggr, Inc.
SadeceBiYemek
SadeceBiYemek
SadeceBiYemek

What is it about?

Akıllı Uyum ve Eşleştirme Algoritması

SadeceBiYemek

App Details

Version
8.0
Rating
(2)
Size
43Mb
Genre
Redes sociales Estilo de vida
Last updated
October 23, 2020
Release date
June 21, 2018
More info

App Screenshots

SadeceBiYemek screenshot-0
SadeceBiYemek screenshot-1
SadeceBiYemek screenshot-2
SadeceBiYemek screenshot-3

App Store Description

Akıllı Uyum ve Eşleştirme Algoritması
SadeceBi’Yemek'in gelişmiş algoritması sevdiğin yüzleri ve karakter özelliklerini zaman içerisinde öğrenir ve seni şehrindeki en uygun kişilerle eşleştirir. Sana özel çalışan gelişmiş yapay zekamız seni bulunduğun şehirdeki diğer üyelerimizle duygusal, zihinsel ve fiziksel uyumuna göre her ay eşleştirir. Son kararı her zaman çöpçatanlarımız verir. Her ay 1 eşleştirme garanti edilir ve ay içerisinde en fazla 4 eşleştirme yapılır.

Gerçek Yüzyüze Tanışmalar ve Özel Etkinlikler
İstanbul, Ankara ve İzmir'de düzenlenen SadeceBi’Yemek akıllı speed dating etkinliklerimizde diğer üyelerimizle bir araya gelebilir, yüzyüze tanışabilirsin. Şehirdeki favori mekanını uygulamamız içerisinden seç ve davetiyeni ücretsiz al. Etkinlik günü, algoritmamız mekandaki en uygun kişileri senin için seçsin. Tek yapman gereken birbirinizi bulup 5 dakika konuşmak. Sonrasında seçimini yap: Hoşlanma, Arkadaşlık ya da Pas! Ertesi gün eşleşmelerine "Tanışmalar" içerisinden ulaş.

%100 Gizlilik
SadeceBi’Yemek'te sadece eşleştiğin kişiler sınırlı bir süreyle bilgilerini görüntüleyebilir. Her iki taraf da eşleştirmeyi kabul edinceye kadar iletişim bilgilerin görünmez. Eşleştiğin kişiler ismini sen paylaşmadan bilmezler. Eşleştirmelerde her zaman adının ve soyadının baş harfleri görünür. Konum veya adres bilgisi hiçbir zaman sormayız. Kişisel bilgilerini 3. taraflarla hiçbir zaman paylaşmayız.

Güvenli Platform
Patent bekleyen teknolojimiz sektördeki rakipsiz güvenlik ve eşleştirme deneyimini sunabilmek için bilgilerini sürekli olarak doğrular. SadeceBi’Yemek'te sahte hesaplarla karşılaşmaz ve sadece ciddi ilişki düşünen insanlarla yüzyüze tanışma fırsatı elde edersin. Ek güvenlik için kimlik doğrulama talep edebiliriz.

Her Görüşmeden Sonra Geribildirim Yapın
Eğer platformumuz aracılığıyla yeni bir kişiyle tanıştıysan, tanışmandan 72 saat sonra görüşmenizin nasıl geçtiğini sorarız. Geribildirimlerini sadece çöpçatanlarımız görebilir. Bu geribildirimler gelecekte daha iyi eşleştirmeler sunabilmek için kullanılır.

Bilimsel verilere dayalı, karakter ve tercihlerine uygun insanlarla seni tanıştıran ve bir araya getiren Türkiye'nin en büyük profesyonel çöpçatanlık kulübü. SadeceBi’Yemek'e şimdi Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden üye olabilir ve şehrini istediğin zaman değiştirebilirsin.

Ücretlendirme
Üyelik süresi taahhüdü gerekmemektedir. SadeceBi’Yemek aylık üyelik $9.99'dır. Satın alım onaylandıktan sonra ödemeniz iTunes hesabınızdan tahsil edilir ve aylık üyeliğiniz iTunes hesap ayarlarınızdan mevcut periyod bitiminin 24 saat öncesinde iptal edilinceye kadar aynı ücret ve süre ile otomatik yenilenir.

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli olarak tutulur, hiçbir zaman satılmaz ve paylaşılmaz. Söz veriyoruz.
Gizlilik Politikası: https://goo.gl/YtpX7d
Kullanım Şartları: https://goo.gl/Z2NNXr

Yardım ve Diğer Bilgiler
SadeceBi’Yemek servisi ile ilgili tüm görüş ve önerilerini [email protected] adresine iletebilirsin.

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.