You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
UcuzUcur

UCUZUÇUR İLE DÜNYA ELİNİN ALTINDA

UCUZUÇUR İLE DÜNYA ELİNİN ALTINDA

UcuzUcur

by Emre YALVAC
UcuzUcur
UcuzUcur
UcuzUcur

What is it about?

UCUZUÇUR İLE DÜNYA ELİNİN ALTINDA

UcuzUcur

App Details

Version
1.5
Rating
NA
Size
23Mb
Genre
Travel
Last updated
March 6, 2020
Release date
February 17, 2020
More info

App Screenshots

UcuzUcur screenshot-0
UcuzUcur screenshot-1
UcuzUcur screenshot-2
UcuzUcur screenshot-3
UcuzUcur screenshot-4
UcuzUcur screenshot-5
UcuzUcur screenshot-6
UcuzUcur screenshot-7

App Store Description

UCUZUÇUR İLE DÜNYA ELİNİN ALTINDA

Ucuza uçmanın en kolay ve hızlı yolunu mu arıyorsunuz? O zaman bu fırsatı sakın kaçırmayın! İster yurt içi ister yurt dışı gerçekleştirmek istediğiniz uçuşun uçak biletini hızlı bir şekilde bulmak, bulduklarınız arasında fiyat kıyaslaması yapmak ve size en uygun uçak biletini bulup size gösterir.

TEK TUŞLA TÜM UÇUŞLAR CEBİNDE

UcuzUçur ile ihtiyacınız olan uçak biletine hızlı ve kolay bir şekilde sahip olun! UcuzUçur sizin için en ucuz yurt içi ve yurt dışı uçak biletinizi kısa süre içerisinde listeler, karşılaştırır ve banka ya da kredi kartı ile satın almanızı sağlar. Nerede olursan ol Ucuzuçur mobil uygulaması cebindeyse istediğin zaman ihtiyacın olan uçak biletini kısa süre içerisinde satın alabilirsin.

SEÇİM SENİN

UcuzUçur ile THY, AnadoluJet, Atlasglobal, Onur Air, Sunexpress gibi Türkiye’nin en çok yolcu taşıyan firmalarına ek olarak British Airways, Lufthansa, Air France, Emirates, Aeroflot, United Airlines, Egyptair, Alitalia, American Airlines, Air Canada, Gulf Air, Qatar Airways, Thai Airways, KLM gibi dünya üzerinde çok sayıda uçuş gerçekleştiren küresel ve yerel birçok havayolundan uçak biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Havayolu firmalarının seyahat tarihlerini inceleyebilir, size en uygun uçak bileti fırsatlarına kolayca erişebilirsiniz.

FİYAT ALARMIYLA FIRSATLARI KAÇIRMA

Ucuzuçur mobil uygulamasıyla size en uygun uçak biletini satın almak çok kolay! Hem kredi kartı hem de bankı kartı ile biletinizi satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda kartlarınıza özel taksitlendirme de yapabilirsiniz. Her gün farklı bir fırsatla kapınızı çalan UcuzUçur’un üyeleri için hazırladığı Fiyat Alarmı sistemi sizin için satın alacağınız uçak biletinin fiyatlarını takip eder, fiyat düştüğünde ise anında size haber verir. Siz de biletinizi zaman kaybetmeden istediğiniz fiyata satın alabilirsiniz.

KOLAY KULLANIM

UcuzUçur mobil uygulamasında bulunan filtreleme seçeneği ile istediğiniz uçuşun fiyat oranlarını ayarlayabilir ve seyahatinize uygun en ucuz uçak biletinizi kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Zaman konusunda avantaj sağlayan bu filtreleme özelliği ile size en uygun tarih ve güzergah uyumu, seçtiğiniz uçuş doğrultusunda aktarma seçenekleri, bagaj hakkı, uçağın kalkış ve varış saatleri, yolculuk süresi, tercihinize göre havayolu ve hareket edilecek havalimanı ile varılacak havalimanı gibi seçimleri çok rahat bir şekilde görüntüleyebilir, Fiyat Grafiği ile size en uygun zaman diliminde en ucuz uçak biletini rahatlıkla bulabilirsiniz.

PETEK HESAPLA UÇUŞ BEDAVA

Yolcu bilgilerinizi hızlı bir şekilde kaydedebileceğiniz, 3D Secure Güvenli Ödeme yöntemi ile biletlerinizi satın alabilir ve Petek Hesabınız ile Bal Puanı’nızı toplayabilir, biletinizin fatura bilgilerini de saklayarak çok kısa bir süre içerisinde biletinizi satın alabilirsiniz.

SEVDİKLERİNİZ İÇİN HEDİYE KART HAZIR

UcuzUçur ile sadece kendi seyahatinizi değil sevdiklerinizin seyahatini de kolayca planlayabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Hediye Kart sistemi ile hediye etmek istediğiniz kişinin bilgilerini, yüklemek istediğiniz tutarı girip ödemenizi gerçekleştirebilir, sevdiklerinizin doyasıya eğleneceği bir seyahati planlayabilirsiniz.

TEK DOKUNUŞLA ÜYE OL

UcuzUçur’da üye hesabınızı hızlı bir şekilde oluşturmak için dilerseniz manuel olarak e-posta bilgilerinizi girip üye olabilir ya da Facebook ve Google hesaplarınızdan herhangi birini bağlayabilirsiniz.

UCUZUÇUR'UN SİZİN İÇİN KAÇIRILMAYACAK AVANTAJLARI

• Petek Hesabı ile puanları toplama
• Taksitlendirme seçenekleri
• Kolay, hızlı ve 3D Secure ile güvenli ödeme
• Kredi kartı ve banka kartları ile ödeme seçenekleri
• Fiyat alarmı
• Filtreleme seçenekleri
• Hediye kartı
• Mobil fırsatlar
• Online iptal ve değişiklik

Disclaimer:
AppAdvice does not own this application and only provides images and links contained in the iTunes Search API, to help our users find the best apps to download. If you are the developer of this app and would like your information removed, please send a request to [email protected] and your information will be removed.